You Can Do This Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%8 indirim
49.9 TL
45.91 TL
Ürün Kodu : 15927

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • You Can Do This Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için her kullanımda özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız, nitelikli tasarımı ve görünümü ile öne çıkan You Can Do This Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter sayesinde doğru hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özel defter okul, iş ya da günlük yaşamda alınması gereken notları, karalamaları ya da yazıları en iyi şekilde alınmasını sağlayacaktır.

Günlük defter kullanımına da uygun olacak ürün böylece sevdiklerinize verdiğiniz değeri doğrudan gösterebilmeniz için harika bir imkân sağlamaktadır. Dilerseniz arkadaşlarınıza onları ne kadar sevdiğinizi göstermek için tercih edebilir ya da sevgilinize her zaman sizin sevginizi göz önünde tutacağı bir hediye tercihi olarak ürünü seçebilirsiniz.

Yazı yazmayı seven yakınlarınız için de harika bir hediye olacak ürün, bu sayede sevdiklerinizi özel bir şekilde mutlu etmenin yöntemi olacaktır. Yazı yazmak dünyayı algılamanın ve ifade etmenin özel bir hali olduğu için, bu notların yer alacağı defterin de özel olması ayrı bir değer taşıyacaktır. Aynı zamanda ön kapak üzerinde yüksek baskı teknolojisi ile yer alan mesaj da sevdiklerinizi harekete geçirmek ve onların kendilerini çok daha mutlu edebilmeleri için harika bir fırsat sağlayarak hediyenizin değerini yükseltecektir.