Yıldız Haritası Baskılı Aylık Haftalık Fotoğraf Çekim Battaniye

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16081

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Özelleştirme alanında verdiğiniz konum, saat ve tarih üzerine sizin için bu özel günün yıldız haritası çıkartılarak kişiye özel tasarım üzerine konumlandırılır.
  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Yıldız Haritası Baskılı Aylık Haftalık Fotoğraf Çekim Battaniye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bebeklerin dünyaya gelişleri ile birlikte tüm yakınları için son derece özel anlar oluşur. Bebeğin dünyaya gelişi büyük bir sevinç ve neşe kaynağı olduğu için tüm yakınların onun doğmuş olmasını kutlamak isterler. Bu durumda da bebekler için en güzel hediye fikirleri öne çıkar. Ancak bebeklerin doğumlarını takiben ilgilerinin ve hoşlanacakları detayların az olmasından dolayı hediye seçimi oldukça zor olabilmektedir.

Bu yüzden seçilecek bebek hediyeleri için hem bebeğin hoşuna gidecek hem de onun sağlığına uygun olan hediyelerin seçilmesi gerekmektedir. Özellikle yeni doğan bebeklerin cilt yapıları oldukça hassas olduğu için onların sağlıklarına herhangi bir zarar vermeyecek ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Tüm bu özellikleri ile öne çıkan özel Yıldız Haritası Baskılı Aylık Haftalık Fotoğraf Çekim Battaniye sayesinde bebekler için harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özel battaniye hem sağlık hem de kullanım açısından bebeklerin çok hoşuna gideceği gibi bir taraftan da onların sevimliliklerini daha fazla arttıracaktır. Doğduklarında yıldızların ve gezegenlerin hangi konumda olduğunu gösteren bu battaniye aynı zamanda isme özel olarak da tasarlandığı için son derece özeldir. Yüksek baskı kalitesi ile birlikte bebeğinizin sevimliliğini daha fazla öne çıkaracaktır.