Çiçek Bahçesi Yeni Doğan Bebek Hediyesi Fotoğraf Battaniyesi

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 16013

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Battaniye içerisinde bebeğinizin ayını / haftasını işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış 2 Adet işaretçi gönderilmektedir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Çiçek Bahçesi Yeni Doğan Bebek Hediyesi Fotoğraf Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebekler için anne ve babaları başta olmak üzere tüm yakınları tarafından bebek hediyesi ne alınır sorusu gündeme gelir. Çünkü bebeklerin sevimlilikleri, tatlılıkları ve yeni dünyaya gelmiş olmaları tüm yakınları için büyük bir önem taşımaktadır. Bu bakımdan yeni doğan bebeklere kullanışlı ve aynı zamanda kendilerinin de çok seveceği hediyelerden tercih etmek istiyorsanız Çiçek Bahçesi Yeni Doğan Bebek Hediyesi Fotoğraf Battaniyesi doğru bir karar olacaktır.

Bu özel battaniye bebeklerin doğumlarından itibaren büyümelerini, nasıl gelişim gösterdiklerini takip etmek için idealdir. Bebekler bilindiği gibi doğduktan çok kısa süreler içinde çok hızlı gelişim gösterirler ve neredeyse onların gelişimlerini takip edebilmek oldukça güçtür.

Bu özel battaniye ise bebeklerin tatlılıklarının hiçbir anını dahi kaçırmamayı, ölümsüz kılmayı sağlıyor. Özel tasarımı sayesinde bebeğin sevimliliğine uyan görünümü aynı zamanda aylık ya da haftalık olarak farklı seçilebilir tarih işaretleri sayesinde de fotoğrafın çekildiği tarihi tam olarak belirlenmesine neden oluyor. Yumuşak yapıdaki olan battaniye yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine ve yapılarına da çok uygun olup herhangi bir sağlık sorunu yaratmamaktadır. Bu sayede hem anne ve babalar kendi bebeklerine hem de yeni doğan bebeğin yakınları harika bir hediye tercihinde bulunabiliyorlar.