Gökkuşağı Yeni Doğan Bebek Hediyesi Aylık | Haftalık Fotoğraf Battaniyesi

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 16014

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Battaniye içerisinde bebeğinizin ayını / haftasını işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış 2 Adet işaretçi gönderilmektedir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Gökkuşağı Yeni Doğan Bebek Hediyesi Aylık |Haftalık Fotoğraf Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebekler için hediyeler seçmek oldukça zordur çünkü yeni doğdukları için ilgileri çok fazla gelişmemiş ve aynı zamanda da gerekli olan tüm ihtiyaçları da anne ve babaları tarafından karşılanmış haldedir. Ancak yeni doğan bebeklere özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Gökkuşağı Yeni Doğan Bebek Hediyesi Aylık  Haftalık Fotoğraf Battaniyesi doğru bir karar olacaktır.

Bu özel ürün, yeni dünyaya gelen bebeklerin 12 aya gelinceye kadar gelişimlerinin anlık olarak takip edilmesini sağlıyor. Bu sayede bebeklerin hızlı gelişim gösterdikleri dönemi dahi en iyi şekilde yakından takip etmek mümkün hale geliyor. Bebekler bilindiği gibi doğumdan kısa bir süre sonra çok hızlı gelişim gösterirler ve onların gelişimlerinin takip edilmesi son derece zordur. Ancak bu özel battaniye bebeklerin hiçbir gelişim evresini kaçırmak istemeyenler için harika bir kolaylık sunmaktadır.

Sevimli tasarımı ile birlikte bebeğin sevimliliğinin daha artmasına neden olacak battaniye aynı zamanda tamamen yumuşak yapıya sahip olup kullanım sırasında bebeğe hiçbir zarar vermez. Bebeklerin özellikle yeni doğduklarında ciltleri de hassas olduğu için battaniye cilt yapılarına da uygun olarak üretilir ve böylece tamamen sağlıklı bir şekilde ürünü kullanarak bebeğinizin her büyüme anını kayıt altına alabilirsiniz.