Sevimli Hayvanlar Aylık | Haftalık Bebek Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi

Bugün sipariş verirseniz en geç 19 Nisan Pazartesi günü kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 16021

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Battaniye içerisinde bebeğinizin ayını / haftasını işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış 2 Adet işaretçi gönderilmektedir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Sevimli Hayvanlar Aylık | Haftalık Bebek Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebekler her zaman büyük bir sevinç ve mutluluğu beraberinde getirirler. Anne ve babaları olduğu kadar tüm yakınları için de büyük bir mutluluk kaynağı olan bebekler için de onların dünyaya gelişlerini kutlamak amacıyla doğru hediyelerin seçilmesi önem taşır. Bu bakımdan yeni doğan bebek hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Ancak yeni doğan bebeklerin hem yapıları hem de ilgi alanlarının kısıtlı olması yüzünden hediye seçimi zor olabilmektedir. Böyle durumlarda bebeğin tatlılığını ve sevimliliğini çok daha arttıracak, aynı zamanda da onun büyümesini takip etmeye yardımcı olacak Sevimli Hayvanlar Aylık  Haftalık Bebek Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi harika bir seçim olacaktır.

Bu özel fotoğraf battaniyesi bebeklerin hızlı gelişimlerine en iyi şekilde karşılık vermekte ve onların hiçbir anının kaçmamasına, fotoğraflar ile ölümsüz hale gelmesine neden olmaktadır. Renkli ve canlı baskısı sayesinde bebeklerin de çok hoşuna gidecek olan bu özel ürün, aynı zamanda hassas yapıda olan bebeklerin sağlıkları için de tamamen uygundur. İsme özel olarak da hazırlanacağı için daha anlamlı ve ayrıcalıklı bir hediye değeri taşıyacak olan battaniye sayesinde bebeklerin gelişimlerini haftalık ya da aylık olarak takip edebilmek çok daha kolay bir hale geliyor.