Yıl Dönümü Hediyesi Fotoğraflı Kalp Akrilik

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
249.90 TL
209.92 TL
Ürün Kodu: 13728

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bu ürün özel kutusunda gönderilir.
  • Kristalin boyutları: 7cm*7cm*4cm.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eşinizle yaklaşan evlilik yıldönümünüz için kendisine nasıl bir hediye alacağınızı bilemiyorsanız onun için tasarlanan harika bir ürün olduğunu söylememiz gerekiyor. Kalp temalı akrilik ile kendisini mutlu etmenin yanında fotoğraf, tarih ve isim detayıyla eşinize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünün üzerindeki kişiye özel detaylar akriliği daha şık bir hale getirirken eşinizi de oldukça mutlu edecek demek yanlış olmaz. Yaş günü için de tercih edilebilecek olan bu ürünün yanında bir de doğum günü kutlama mesajları serisinden bir küple seçip eşinizi sevindirebilirsiniz.

Yükleyeceğiniz fotoğrafı özelleştir seçeneğinden cihanız üzerinden ekleyebilir sonrasında isim ve tarih detayları ile aşkınızı taçlandırabilirsiniz. Kendisi için yapacağınız el yapımı doğum günü hediyeleri nasıl yapılır serisinden bir ürün seçip kendisine sizden bir parça hediye edebilir mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Aynı zamanda ürün şık bir obje ya da dekoratif bir ürün olarak da ofis masasında ya da konsolda yerini alabilir. Eşinize vereceğiniz bu hediye ile gönlünü bir kez daha fethetmiş olacaksınız.

Kişiye özel hediyelerin çiftler arasında oldukça sevildiği ve kendilerini değerli hissettirdiği bilindiğinden bu tip hediyelerin ayrı bir önemi ve kıymeti vardır demek de yanlış olmaz. Ürün size gelmeden önce özenle hediye paketi yapıldığından dilediğiniz şekilde gönderim yapabilir eşinize istediğiniz şekilde hediyeyi sunarak onu mutlu edebilir ve kendisine unutamayacağı bir yıldönümü yaşatabilirsiniz.