Yes I 'am not Listening Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15920

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Yes I 'am not Listening Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz ya da arkadaşlarınız için hem esprili hem de kullanışlı bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız defter modelleri arasında öne çıkan Yes I 'am not Listening Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tasarımı ile dikkat çeken ve diğer defter çeşitlerinden ilk bakışta ayrılan bu özel defter sevdiklerinize özel bir hediye vermek istediğiniz anlarda doğru tercih olacaktır. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız için onların yaşamanızdaki yerini ifade etmek ve her kullanımda sizi anımsamaları için doğru hediye olacak bu özel defter, bu sayede arkadaşlığınızın daha da güçlenmesine de etki edecektir.

Diğer yandan her şeyden çok sevdiğiniz sevgiliniz için günlük yaşamda, iş yaşamında ya da derslerinde kullanabileceği bir hediye seçimi için de tercih edeceğiniz bu özel ve kullanışlı defter bu bakımdan ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ve sevgilinizi de ne kadar sevdiğinizi göstermenin özel bir yolu olacak. Yüksek kaliteli baskısı sayesinde görünümünü hiçbir zaman kaybetmeyecek olan ürün, aynı zamanda notlar almak ya da çeşitli yazıları kaleme almak açısından önem taşımaktadır. Bu sayede sevdikleriniz tarafından çok beğenilen ve her kullanımda gülümsenen bir hediye olacaktır.