Yeni Doğan Hediyesi Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16055

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Özelleştirme alanında verdiğiniz konum, saat ve tarih üzerine sizin için bu özel günün yıldız haritası çıkartılarak kişiye özel tasarım üzerine konumlandırılır.
  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Yeni Doğan Hediyesi Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebekler başta anne ve babaları olmak üzere tüm yakınlarının hem ilgi hem de sevgi kaynağıdırlar. Özellikle uzun bir süredir dünyaya gelmeleri beklenilmiş ve onların doğumuyla herkes için yeni bir sayfa açılmıştır. Bu bakımdan bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için yeni doğan bebek hediyeleri de son derece önemlidir.

Bebek hediyeleri ile birlikte bebeğin ilk hediyelerinden birisini verebilir ve aynı zamanda sevimliliğinin daha da artmasına neden olabilirsiniz. Ancak özellikle yeni doğan bebeklerin hassas yapılarından ötürü tercih edilecek hediyelerin doğru ve özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan Yeni Doğan Hediyesi Doğduğu Gün Yıldız Haritası Baskılı Battaniye hediye tercihinde bulunmak bebeklerin çok seveceği bir hediye olacaktır.

Bu özel battaniye hem bebeklerin rahatça hareket etmelerine olanak tanırken, renkli tasarımı sayesinde de bebeklerin hayal dünyalarına hitap ediyor ve onların sevimliliklerini daha fazla arttırıyor. Battaniyenin en büyük özelliği ise bebeğin yıldız haritasının üzerine işlenmesidir. Bebeğin dünyaya gelişi çok önemli bir tarih olduğu için doğum anındaki yıldız ve gezegenlerin konumunu gösteren yıldız haritası böylelikle ekstra bir kullanım özelliği yaratmaktadır. Yumuşak polardan yapıldığı için de tüm bebekler için uygundur.