Yeni Doğan Erkek Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 30x40

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 8323

Yeni bir misafir daha geldi bu dünyaya, aranıza… Ve gülücükleriyle etrafa neşe saçarken meleklerin kokusunu da üzerinde getirmiş.

Evet, evet yanılmadınız yeni doğmuş bir bebekten bahsediyoruz. Önceleri dokunmaya korkarsınız bu biblovari varlıklara ama sonrasında onları kucaklamadan, hatta büyüdükçe onlarla boğuşmadan duramazsınız.

Bu masum varlıkların tertemiz, bu dünyaya ait olmayan mis gibi kokularını içinize çekebildiğinizce çekin. Ve onu öpüp okşamak, hatta ısırmak için de en azından 6 ay kadar daha sabredin deriz… Şimdi bu şaşkın bakışlı, pofuduk yanaklı ve ayaklı varlıklar için sizlere en güzel yeni doğan hediyesini önereceğiz.

30 x 40 cm ebatlarında olan bu kanvas tablo, ailelere yeni eklenmiş olan erkek bebekler için bire bir güzellikteki yeni doğan hediyesi olacaktır. Masmavi fonu, şirin mi şirin tavşanı, beyaz bulutların içinde dünyanın en tatlı bebeğini karşılayacak olan bu güzel kanvas tabloyla sizler de yakınlarınıza güzel bir yeni doğan hediyesi sunmuş olacaksınız. Bırakın artık zıbındı, tulumdu, havluydu v.b. sıradan hediyelikleri bir kenara. Şimdi kanvas tablolar çok trend.

Yakınınızın yeni doğan bebeğine yaptıracağınız bu erkek yeni doğan kanvas tablosuyla bu aileye çok farklı bir armağan sunmuş olacaksınız. Sizin vereceğiniz bu hediyeyi hiç kimse akıl edemeyeceği gibi, hediye fikriniz orijin ve güzel bir hediye olacaktır. Bu ürünü hemen bebek odasına sevinçle asan aile ise resme her baktıklarında sizi anacak.

Yeni doğan bebeğe ne alınır sorgunuzun en güzel cevabı erkek bebekiçin bu olacak sanırız. Yumuşacık tenli, kalbi kelebek koşuşturmacasında atan bu mis kokulu varlıklara en güzel kanvas tablo hediyeyi ilk olarak siz alabilirsiniz. Erkek çocuk hediye leri arasından kanvasları tek tek inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz sayfalarımızda bulunan hamile tişörtleri ni inceleyerek, henüz bebek bekleyen arkadaşlarınızı da bu eğlenceli tişörtlerle sevindirebilirsiniz.  Hediye tablo lar arasında kanvaslar her zaman en etkileyicileridir. Fakat bu yeni doğan erkek bebek kanvası hepsinin  de üzerine çıkacak doğrusu.

Yeni doğan erkek çocuklarınız için evinizin en güzel köşesini süsleyecek kanvas tabloyu hem eviniz için alabilir hem de sevdikleriniz için kişiye özel bir hediye verebilirsiniz.


Sizin için özel olan sevdiklerinize gerçekten kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız Hediyesepeti.com'dan alacağınız kanvas tablo unutulmaz biz hediye olacaktır.

Yeni Doğan Erkek Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 30x40'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün ölçüsü 30x40 cm'dir.