Türk Bayraklı Atatürk Baskılı Tişörtü

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 11127

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Türk Bayraklı Atatürk Baskılı Tişörtü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Atatürk’ün söylediği; ‘söz konusu olan vatansa, gerisi teferruat’ sözüyle en güzel sloganı gün yüzüne çıkaran bu tişört sayesinde, sevdiklerinize en güzel hediye seçeneğini sunmuş olacaksınız.

Bundan 88 yıl önce Ata’mızın ülkenin bulunduğu çıkmazı en güzel şekilde yansıtarak geleceğe ışık tuttuğu bu söz, bu gün Hediye Sepetinin sizlere tişörtlerinizde göğsünüzü gere gere taşıyabileceğiniz bir slogana dönüşüyor. Ata’mızın resmini ve Türk bayrağının en güzel şekilde resim edildiği bu tişört, cumhuriyet aşıklılarının en yüksek dozda milli duygularını kabartacak niteliklere sahip.

Tam ortasında muhteşem bir Atatürk resminin, 6 adet Türk sancağının ve Türk toplarının yer aldığı bu tişört kurucumuzun ve Türkiye’nin büyük gücünü yansıtacak niteliklerdedir de ayrıca.

Arkadaşlarınıza, babanıza, kardeşinize ya da sevgilinize hatta öğretmenlerinize özel günlerde armağan edebilecek olduğunuz bu güzel tişörtle onların gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Erkek ve bayan sizelarının mevcut olduğu bu özel tişörtler, çıkmayan boyaya ve sağlıklı pigmentlere sahip. Ayrıca da %100 pamukludan ve geçirgen kumaşlardan üretilmektedir.

Kişiye özel hediyeler arıyorsanız, hemen söyleyelim ki bu tişört oldukça sıra dışı ve anlamlı olacaktır.

Sevgiliye hediyelik konusunda bu güzel tişörtten faydalanabileceğiniz gibi, babaya özel hediye konusunda da  bu iddialı tişörtten rahatlıkla yararlanabilirsiniz.