Türk Bayrağı Tasarım Baskılı Tişört

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10419

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Türk Bayrağı Tasarım Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türk bayrağı tasarım baskılı tişört her zaman; Türküm, Türk oğluyum diyecek olanlara muhteşem bir hediye!

Türk milletinin ezeli – ebedi varlığının ve bağımsızlığının eşsiz sembolü bayrağımız, Hediye Sepeti sayfalarında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir tişört tasarımına dönüşüyor. Milli duygularla yanıp tutuşan her Türk genç, yaşlı ya da çocuk ferdinin sahip olması gereken bu Türk bayraklı tişörtleri üzerinizde vatan miğferleri gibi duracak. Anlamlı manevi değeri yüksek hediyeler seçmek istediğinizde 7’den 77’ye herkese armağan edebileceğiniz harika bir armağan.

 

Milli bayramlardan, milli maç günlerine tutunda her zaman üzerinize geçirerek sokaklara fırlayabileceğini ya da evinizde giyerek Türklüğün ne demek olduğunu damarlarınıza katar size tekrar tekrar hatırlatacak olan bu özel Türk bayrağı tasarımlı tişörtlerinizle kendinizi gerçek bir vatanperver ve vatan evladı gibi hissedebileceksiniz. Sevgiliye yaratıcı hediye arıyorum dediğiniz zamanlarda bile vatanı için yanıp tutuşan partnerlere hediye edebileceğiniz en özel armağan burada!

 

Türk topraklarının üzerinde aynı çatı altında Türk’lük ruhu içinde yaşamanın ne demek olduğunu, Kurtuluş Savaşı’nı, Atatürk’ü bize her zaman hatırlatacak olan al bayrağımız en güzel baskılarla bu beyaz tişörtlerin üzerinde yer alıyor. Bayan arkadaşınıza, eşinize, kocanıza, annenize, babanıza, çocuklarınıza, arkadaşlarınıza ya da belki kardeşlerinize alabileceğiniz bu güzel tişörtler her zaman evinizin en nadide çekmecesinde ölümsüz bir şekilde duracak. Yanı sıra her vakti geldiğinde de üzerinize giyerek vatan ferdi olmanın mutluluğunu en özel şekilde yaşatacaktır size. Tişörtünüzü dilediğiniz bedende bulabileceğiniz gibi ister siyah, isterseniz de beyaz fonda sipariş edebilirsiniz. Çiftlere özel hediyeler olarak da bir adet kendinize, bir de partneriniz için hazırlatabilirsiniz. Bu güzel tişörtlerle Milli bayramlar gerçek bir festivale, milli maçlar ise  en güze  anlara dönüşecektir.

Şanlı Türk Bayrağımızın eşsiz görüntüsü artık tişörtlerimizde hayat buluyor!!

İster erkeğe hediye isterseniz de bayana hediye olarak hazırlatabileceğiniz Türk Bayrağı Tasarım Baskılı Tişörteminiz ki şimdiye kadar aldıkları en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Ülkemize verdiğimiz değerin yansıması olabilecek bu tasarım tişörtümüz ömürlük bir hediye olacağından etkisi ve kalıcılığı bir ömür sürecektir. Vatana, millete ve bayrağa olan saygımızın simgesi olarak nitelendirdiğimiz tişörtümüzün bir ömür keyifle giyileceğinden de eminiz. Türk olmanın verdiği gururla dilediğiniz her yerde giyebileceğiniz Türk Bayrağı Tasarım Baskılı Tişört ile tüm dikkatlerin üzerinizde olacağı kesin.

Sizde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir armağan vermek istiyorsanız önerimizi dikkate alın ve onlara Türk Bayrağı Tasarım Baskılı Tişört'ü armağan edin. Hediyeniz ile bir ömür akıllarda ve gönüllerde olun. Tasarım tişörtümüzü satın almak için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır.