Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara

Ürün Kodu: 12070

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 18 cm x 6,5 cm Ölçülerindedir.
  • Paslanmaz metaldir.
  • Kilitli askı aparatı.
  • Contalı sağlam plastik kapak.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Görevi gereği yeri geldiğinde saatlerce yollarda, güneşin altında trafiğin düzenini sağlamak için canla başla görevini icra eden trafik polislerimiz için tercih edebileceğiniz bir hediye seçeneği: Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara! Paslanmaz çelikten üretilen, isim yazılarak kişiselleştirilebilen Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara tüm bu özelliklerinin yanı sıra uygun fiyat avantajı ile de karşınızda…

Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara göreve yeni başlamış trafik polisi en arkadaşınıza hediye arıyorsanız keyifle sipariş verebileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor. Arkadaşınız yollardayken, trafiğin kontrolünü sağlarken, sıcak yaz günlerinde güneşin altında görevini icra ederken sizin aldığınız matara ile su içerek serinleyebilir, her yudumda size teşekkür edebilir. Ürünümüzü uzaktaki arkadaşa doğum günü sürprizleri olarak da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Suyun sağlığımız için önemini bilmeyen yoktur, zira su hayattır! Mutlaka duymuş ya da okumuşsunuzdur; uzmanlar sık sık “Sağlık için günde en az 8 bardak su için” diyerek uyarır. Su içmeye fırsat bile bulamayan ya da yoğunluktan su içmeyi unutan trafik polisi babanızın sağlığını bu matara ile destekleyebilirsiniz. Babalar Günü, doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günler için değerlendirebileceğiniz bu armağana, yanında vereceğiniz Babalar Günü mesajları duygusal bir boyut kazandıracaktır. Her an yanında olamasanız da trafik polisi oğlunuzun sağlığını da Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara ile destekleyebilirsiniz. Doğum gününde oğlunuza bu şık tasarımlı matarayı alabilir, hediyenizi anneden oğluna doğum günü mesajları ile süsleyebilirsiniz.

İşte Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matarayı satın almadan önce bilmeniz gerekenler: Paslanmaz çelikten üretilen Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara, 19 cm x 7 cm ölçülerindedir. Kullanımı ve taşımayı kolaylaştırması amacıyla kilitli bir askı apartı bulunmaktadır. Contalı sağlam plastik kapağı sayesinde içinde bulunan sıvının dökülme olasılığı ortadan kalkmaktadır, gönül rahatlığıyla çantada taşıma şansı sağlamaktadır.

Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matara siparişinizi hemen verebilir, tüm banka kartlarına 6 taksit avantajımızdan yararlanabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra dilerseniz ödemenizi kapıda da yapabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı sağladığımız hediyesepeti.com’da yakınlarınıza armağan edeceğiniz Trafik Polisine Özel İsim Yazılı Matarayı özenle hediye paketi yaparak tercih ettiğiniz adrese gönderiyoruz. Keyifli alışverişler!