Best Teacher Ever Mesajlı İsme Özel Siyah Çelik Termos

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 20 Mayıs Pazartesi günü teslim.
%15 indirim
749.90 TL
637.41 TL
Ürün Kodu: 16126

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 9 x 19 cm ölçülerinde, 500ml hacmindedir.
  • Termos gıda temasına uygun 304 paslanmaz çeliktir.
  • Özel sızdırmaz kapak ve kaymaz tabana sahiptir.
  • Mat siyah renklidir.
  • Sıcak içeceklerde kullanmadan önce sıcak suyla çalkalayarak termosun içini ısıtmanız önerilmektedir.
  • Özellikle sıcak sıvılarda dökülme ve sızdırma ihtimaline karşı dikkatli olunması tavsiye edilir.
  • İçine koyduğunuz sıcak ya da soğuk sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tüm öğretmenler en güzel öğretmenler günü hediyeleri için özel bir hakka sahiptirler ancak özellikle İngilizce öğretmenleri, yabancı bir dili öğretmeye çalıştıkları, başka bir dünyanın kapılarını aradıkları için daha ayrıcalıklı hediyelere sahip olmalıdırlar. İngilizce öğretmeniniz için özel bir öğretmenler günü hediyesi tercih etmek istiyorsanız Best Teacher Ever Mesajlı İsme Özel Siyah Çelik Termos ihtiyacınıza doğru şekilde karşılık verecek.

Bu özel termos, yapısı itibariyle her öğretmenin ihtiyaç duyacağı bir ürün özelliği göstermektedir. Sıcak ve soğuk içecekleri kendi ideal ısılarında tutmayı sağlayan ve böylece öğretmenlerin günlük yaşamında büyük bir kolaylık sunan termos, yapısı itibariyle de yüksek şıklığa sahiptir.

Üzerine yüksek baskı kalitesi ile öğretmeninizin isim ve soyadı yazılmaktadır. Bu sayede öğretmeniniz kendisini daha da ayrıcalıklı hissetme ve almış olacağı hediyeden büyük bir mutluluk duymaktadır. Sızdırmaz kapak yapısı sayesinde rahatlıkla gün içinde kullanmaya uygun olan bu özel termos, bu özelliği sayesinde de güvenli bir kullanım sunmaktadır. Sağlık koşulları için de paslanmaz çelik olmasından ötürü uygun olan termos böylece uzun süreli kullanımlara da uygunluk taşımaktadır. Her haliyle öğretmeninizin şimdiye kadar alacağı en güzel hediye olacak bu termos, öğretmeninizi çok mutlu edecek.