Kara Kuvvetlerine Özel Çelik Termos

Ürün Kodu : S-3443
49,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Ülkemizin güvenliği için emek veren, fedakarlıktan kaçınmayan ve mesleğinin öneminin bilincinde olan Kara Kuvvetleri ordumuzun en önemli bölümlerinden biridir. Hayatını ülkesindeki insanların güvenliğine adamış askerler, bizden birileri, birçoğumuzun eşi, dostu, akrabası.

Kara Kuvvetleri’nde tayini çıkmış dostlarınıza ismine özel çelik termos ile güzel bir hediye verebilir, yalnız olmadığını hissettirebilirsiniz. Çelik termos onun için çok kullanışlı bir eşya olacak ve her kullandığında sizi anımsatacaktır. İsme özel olmasıyla sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Ya da  Kara Kuvvetleri’nde görev yapan üstleriniz varsa onlar için de hizmet anısı olarak kişiye özel hediyeler iyi bir tercih olacaktır. İsme özel çelik termos askere hediye olarak düşünülebilecek en güzel hediye olarak karşınıza çıkıyor. Sevdiklerinize onları hatırladığınızı ve her zaman destek olduğunuzu hissettirmek adına böyle özel bir hediye verebilirsiniz. Doğum günü gibi özel günlerde Kara Kuvvetleri’nde görev yapan yakınlarınıza hem sıcak hem de soğuk içeceği kaliteli bir şekilde muhafaza eden içi ve dışı çelikten yapılmış termosu hediye edebilirsiniz.

Üzerinde logo ve isim baskısı bulunan, Kara Kuvvetleri’ne özel hazırlanan çelik termos sevdiklerinizin yanından ayırmayacağı ve severek kullanacağı bir eşyası olacaktır. Uzun yıllar sizi anımsatacak bu hediye Kara Kuvvetleri’nde emek veren, görev yapan dostlarınızı çok mutlu edecektir. Sevdiklerinize sıradan hediyeler yerine enteresan hediyeler seçerek onlara verdiğiniz kıymeti en güzel şekilde anlatabilirsiniz.

Sevdiklerinizi şaşırtacak, mutlu edecek ve etkileyiciliğiyle gönülleri fethedecek en güzel hediyeler, kişiye özel tasarımlar Hediye Sepeti'nde!

Kara Kuvvetlerine Özel Çelik Termos Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 350ml kapasiteye sahiptir.
  • İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Sıcak ya da soğuk olarak saatlerce muhafaza eden iç kaplamaya sahiptir.