Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çelik Termos

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 12984

Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 20 cm x 8 cm ölçülerinde, 400ml hacmindedir.
  • İçi ve dışı paslanmaz çeliktir.
  • Özel kaymaz tabana sahiptir.
  • Kolay açılır kapanır özel kapak.
  • İçine koyduğunuz sıcak yada soğuk sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar.
  • Termos üzerine özelleştirme lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Çelik Termos özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğum günü yaklaşan sevgiliye doğum günü pastaları tarifleri ile kendisine harika yiyecekler hazırlayarak onu mutlu edebilirsiniz. Aynı şey hediyeler için de geçerlidir her zaman en iyisini ve en özelini ararken binlerce fikir arasında debelenir durursunuz. Ancak sevgiliniz için alacağınız en değerli hediye yine ondan izler taşıyan bir parça olabilir. Bunu nasıl başarırım derseniz de cevabı çok basit tabii ki kişiye özel parçalar alarak diyebiliriz.

Sevgilinize kahve ya da çay tüketmeyi seviyorsa ve her gün düzenli olarak içiyorsa onun işine en çok yarayacak ürün şüphesiz ki çelik termos olacak. Çünkü çelik termoslar yapıları gereği ısıyı iyi muhafaza eder ve kesinlikle soğuma yapmaz. Aynı zamanda kapağındaki açılmaz kilit sayesinde ne kadar sarsılırsa sarsılsın dökülme gibi bir olay yaşanmaz. Sevgilinize seni seviyorum çünkü şiiri okumaktan ziyade böyle bir hediyeyle de gönlünü fethedebilirsiniz.

Ürün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğinden oluşuyor. Her iki rengin baskısı da gri renkte olduğundan kolayca okunabiliyor. Ürünün üzerine isim, soy isim ve tarih ekleme hakkınız olduğundan kendisine özel tasarlanmış olan bu hediyeyle sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethetmiş olacaksınız. Sevgiliniz aldığınız hediyeyi yanından hiç ayırmayacağı gibi her baktığında da aklına siz gelecek ve sizi sevdiğini sürekli olarak ondan duyacaksınız. Kolay kullanımı ve şık tasarımıyla bu tarz bir hediye sizin için kurtarıcı görevini üstlenecek diyebiliriz.