Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Mesajlı Harf Çikolata

Ürün Kodu : 12884

Satın Almadan Öncebilmeniz gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme ve İsim yazı alanı vardır.
  • Kutu içerisinde 88 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 600 gram çikolata gönderilmektedir.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi İsim Yazılı Mesajlı Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.

İlişki yıldönümünüz yaklaşıyor ve hala ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz sizin için harika bir önerimiz var. Atalarımızın söylediği tatlı yiyelim tatlı konuşalım sözünü doğrular nitelikte tasarlanan bu hediye, sevgili yıldönümü sözleri için en söyleseniz az kalır diyebiliriz. Bir kutu dolusu sütlü çikolatayı karşısında gören sevgiliniz nasıl bir tepki verir hiç düşündünüz mü ya da bu hediyenin içerisinde kendi resmini görse?

Evet, yanlış okumadınız hediyeyi kişiye özel hale getirmek için hediye kutusuna sevgilinizin fotoğrafını ekleyebilirsiniz. Üstelik kişiye özelleştirme işlemi bununla da sınırlı kalmıyor. Çikolatanın üzerine sırasıyla 8 satırda mesaj yazarak sevgilinizi double şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Yıldönümü veya doğum günü için sevgiliye özel sürprizler kapsamındaki en tatlı hediyelerden biri olan harf mesajlı çikolata ile sevgilinize yaşamadığı kadar şaşkınlık yaşatmış olarak ona sonsuz mutluluk yaşatacaksınız. Böylece ağzı tatlanan sevgilinizin size olan sevgisi ve hayranlığı da o kadar artacak demek yanlış olmaz.

Çikolatanın iç kapağına resim yükleyebileceğinizi söylemiştik ancak yükleyeceğiniz resmin en az 1 MB büyüklükte olması gerekiyor. Bu boyuttan düşük bir görsel yüklemeniz durumunda görselin baskı sırasında netliğini kaybetmesine yol açabilirsiniz. Bu uyarıyı dikkate aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey ürünü sevgilinize takdim etmek olacak. Ürün özenli ve şık bir şekilde paketlenerek sunuluyor ve gerisi sevgilinizin şaşkınlığı ve mutluluğuna kalıyor demek yanlış olmaz.