Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
119.90 TL
Ürün Kodu : 12624

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye Özel hazırlanan 27 x 27 cm ölçülerinde renkli çikolata kutusu içerisinde gönderilmektedir.
  • İçerisinde Kişiye Özel Sargılı 96 adet sütlü Pelit marka madlen çikolata bulunur. (Ortalama 650 gr)
  • Set İçerisinde bebeğinizin cinsiyetine göre pembe yada mavi renk gönderilen içi bademli ve çikolatalı 130 gr draje şeker bulunur.
  • Aranjmanlar Erkek Bebekler için Mavi kutuda, Kız bebekler için Pembe kutuda hazırlanmaktadır.
  • Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusu Şık ve özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Çocuklarımızın doğum günleri bizleri en çok mutlu eden anlar. İlk yaş gününden başlayarak her doğum günü organizasyonu öncesinde hem anneleri hem de babaları büyük bir heyecan sarar. Özellikle ilk yıllarda, doğum gününe katılan tüm misafirlere pasta ve kuru pasta gibi ikramlıkların yanında çocukların isimlerine özel olarak hazırlanan hediyelikler ve hediye çikolatalar oldukça revaçta.

iz de çocuğunuzun yaş günü öncesinde, doğum günü organizasyonunuza katılacak olan yakınlarınıza sunmak üzere çikolata arayışına girdiyseniz Hediye Sepeti olarak size harika bir önerimiz var! Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusu hem misafirlerinizi memnun edecek hem de doğum günü sırasında çekilen fotoğraflarda hoş bir anı olacak.

Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusunun içinde, kişiye özel paketli 96 adet sütlü Melodi marka madlen çikolata bulunuyor. Misafirlerinizin ağzını tatlandıracak çikolatalarla birlikte, size bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi renkte 130 gr draje şeker de sunuyoruz. İçi bademli ve çikolatalı olan draje şekerler, çikolata kutunuzu renklendirecek.

1 yaş bebek hediyeleri arasında da öne çıkan Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusunu dilerseniz doğum gününe katılacağınız yakınınızın çocuğu için siz de yaptırabilirsiniz. Bu ince düşünülmüş sevimli sürpriziniz, yeni ebeveyn yakınlarınızı oldukça mutlu edecek.

Kız bebekler için pembe, erkek bebekler içinse mavi renkte hazırlanan Doğum Gününe Özel Hediyelik İsimli Çikolata Kutusunu hediye paketiyle gönderiyoruz. Uygun fiyat avantajımız ve kaliteli çikolata seçimimizle keyifli alışverişinizi destekliyoruz!