Küçük Logo Baskılı Hediye Kutulu Çikolata

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 10152

Küçük Logo Baskılı Hediye Kutulu Çikolata Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16 adet 290 gr Melodi Lüx sütlü çikolata

Küçük logo baskılı hediye kutulu çikolata şirket toplantılarınızın en değerli anısı olarak lansmanlarınızda ya da toplantılarınızda yer alabilir!

Şirketinizi tırnaklarınızla kazıyarak bu günlere getirdiniz. Ve dolayısıyla da kurduğunuz bu firmanın üzerinde emeğiniz büyük. Marka olma yolundaki yola çıktığınız  ilk günleri hatırladığınızda kim bilir ne kadar duygulanıyor ve hatta anılarınız gözünüzde canlandıkça gülümsüyorsunuz bu gün koltuğunuza oturduğunuzda otururken.

Sabah akşam durup dinlenmeden çalışarak şirketinizin bu güne getirmenin büyüyüp geliştirmenin haklı gururunu üzerinizde taşıyorsunuz oysa bugün. Şirketiniz adına yaptığınız toplantılar, davetler ve lansmanlar için Hediye Sepetinde sergilenen bu özel çikolatalardan  yararlanarak tanınırlığınızı arttırabilir , hem konuklarınıza hem de konuklarınıza  küçük tadımlar sunabilirsiniz dilerseniz. Hem bu anlamda reklamın en tatlısını yaparak davetlileriniz üzerinde de  hoş bir etki yaratmış olacaksınız. İş hediyesi olarak toplantılarınızda çalışanlara ve davetlilere sunabileceğiniz logo baskılı çikolatalarla onlara hoş bir jest yapın!

 

Yeni yıl zamanı her yeni seneye girilmeden önce bir önceki yılın son haftasında düzenlenen şirket kutlamaları, çalışanları motive etmek amacıyla düzenlenen şirket toplantıları, ya da  şirket çalışanları için düzenlenen özel gün toplantıları, patronunuza özel düzenlenen doğum günü toplantıları, şirket olarak hep birlikte bir başarıya imza attığınız zafer toplantıları, tanıtım – lansman toplantıları sene içinde birbirini takip eder durur hep. Bu gibi özel toplantılara sürpriz yadında hazırlatabileceğiniz küçük logo baskılı çikolatalar özel bir unsur olacaktır. Yılbaşına özel hazırlandığınız toplantılarınız içinde dilerseniz bu çikolatalardan sipariş verebilirsiniz.

 

Her bir kutuda 16 adet bulunan sütlü- lezzetli lüks melodi çikolataları dilerseniz davetlerinizde sizin konuklarınızın ağızlarını da tatlandırabilir. Hem lezizi hem de özenle hazırlanacak olan bu  çikolata paketleri sayesinde gururla dolaşacak ve  en önemli detaya kadar davetlerinizde önem vermiş bir kişi olarak karşılanacaksınız. Hediyelik sepet logolu çikolata siparişlerinizi bekliyor.

Şirket çalışanlarınıza veya toplantı, parti, davet, promosyon, özel ikram ve sunumlarınızda ikram etmek üzere hazırlatacağınız çok özel bir seçeneği sizler için hazırlıyoruz! Küçük Logo Baskılı Hediye Kutulu Çikolata..

Leziz olduğu kadar özel de olan bu çikolata kutusu ile toplantılarınızda, davetlerinizde çalışanlarınıza veya misafirlerinize harika bir jest yapabilirsiniz. Çikolata jilatinleri üzerine baskı tekniği ile logonuzun yer alacağı ambalajlar sarılacaktır ve şirketinize özel hale dönüştürülecektir. Özel kutusunda tarafınıza gönderilecek olan Küçük Logo Baskılı Hediye Kutulu Çikolata ile sevdiklerinize ve çalışanlarınıza şık sunumlar yapabileceksiniz.

Firma logonuzun basılı olacağı Küçük Logo Baskılı Hediye Kutulu Çikolata için Hediye Sepeti'nden sipariş oluşturmanız ve logonuzu bize iletmeniz yeterli olacaktır.