Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Ahşap Plaka

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
344.90 TL
282.82 TL
Ürün Kodu: 16567

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resim Baskılı Ahşap Plaka 29,5 cm x 22 cm ölçülerinde 1,5  cm kalınlığındadır.
  • Ahşap Plaka, doğal ahşapların üst üste katman olarak birleşiminden üretilmektedir.
  • Ahşap plakanızı hem masa üzerine koyabilir hem de duvara asabilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiler günü hediyesi sevgililer için çok önemlidir. Çünkü bu özel günde sevginin katıksız ve saf haliyle yansıtılması gerekir. Sevgilinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek ve onunla ne kadar mutlu olduğunuzu ifade edebilmek için Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Ahşap Plaka harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel baskıya sahip ahşap plaka görünümü ile bulunduğu ortama zariflik katarken üzerindeki baskısı sayesinde de şık ve özel bir kullanım imkânı sunmuş oluyor.

Yüksek baskı kalitesi ile üzerine mutluluk anlarınızın yansıması olan fotoğrafınızın basılacağı plaka böylece her zaman mutluluğunuzun ne kadar değerli ve özel olduğunu gözler önünde tutuyor. Aynı zamanda yıldönümünüzü de üzerinde tarih olarak barındıran plakada isimleriniz de yer alıyor. Kaliteli baskısı sayesinde tıpkı aşkınız gibi zamana meydan okuyabilecek olan bu özel plaka bu sayede her zaman gözlerinizin önünde aşkın özel bir yansımasını içerecek.

Evde, çalışma odasında ya da ofiste kullanmaya uygun olan plaka özel ayakları sayesinde rahat bir şekilde masa üzerinde durabilmektedir. Tercihe bağlı olarak duvara da kolayca asılır. Tüm bu özellikleri ile sevgiliniz için unutulmaz, ayrıcalıklı ve özel bir hediye seçeneği oluşturur ve romantik anları devamlı kılar.