Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Fotoğraf Baskılı Mini Ahşapfoto

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
399.90 TL
Ürün Kodu: 16157

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 16 cm x 22 cm boyutlarındadır.

  • Masaüstünde durması için ayaklık aparatı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler için hediyeler onların yapmış oldukları meslek tanımları gereğince son derece özel olmalıdır. Çünkü öğretmenler, öğrencileri ile kurdukları ilişkiler kapsamında onların dünyalarının şekillenmesinde, yeni bilgiler öğrenmesinde ve yeni bir yaşam yolu çizmeleri konusunda en büyük yardımcılar olmaktadırlar.

Öğretmeniniz sizin için bu anlamlara sahipse kendisinin büyük bir mutluluk duyacağı Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Fotoğraf Baskılı Mini Ahşapfoto sayesinde harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özel hediye dahilinde öğretmeninizi çok mutlu edecek ve aynı zamanda da onun öğretmenler gününü en iyi şekilde kutlayabileceksiniz.

Öğretmenizin alacağı bu hediye ile birlikte kendisini çok daha ayrıcalıklı hissedecek ve aynı zamanda da kendisine böylesi bir hediyeyi seçmenizden ötürü büyük bir mutluluk duyacaktır. Şık ahşap üzerine yüksek baskı kalitesi ile yapılan baskı kapsamında öğretmeninizin şimdiye değin alacağı en ayrıcalıklı hediye olan bu özel ahşap fotoğraflık, tamamen öğretmeniniz için tasarlanacağı için de kendisine özgü bir hediye olacak ve böylece yaşamı boyunca saklayacağı ve her gördüğünde kendisini mutlu hissedeceği bir hediye olacaktır.