İlk Anneler günü Hediyesi Ahşap foto

Ürün Kodu : S-2795
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Bu dünyada herkesten üstün bir yerde tutulması gereken varlıklar hiç şüphesiz annelerimizdir. Annelerin her birimizin gönlündeki yeri özeldir. Yanı sıra herkes annesine düşkündür elbette kendine göre.  Ama herkesin annesine olan bu düşkünlüğünü de anlatmasının farklı yolları vardır. İşte hediye sepetiyse bu sayfada sergilediği ürünle herkesin anne sevgisine tercüman oluyor ve annelerimize olan sevgimizi, özlem duygularını ve minnettarlığımızı en güzel şekilde aktarıyor… Şayet anneler gününde okumak için ya da iş sebebiyle gurbetteyseniz, online hediye gönder seçeneğinden yararlanarak da bu ürünü ona gönderebilirsiniz.

Ona anneler gününde ya da özel günlerde hediye edebileceğiniz bu ahşap çerçeve, yakma tekniğiyle özel olarak yapılmıştır. 1,5 cm kalınlığında yapılmış olan bu tablo, 22 x 30 cm ebatlarındadır aynı zamanda. Onu gençliğine ve sizi de çocukluk günlerinize kadar götürecek olan bu ahşap tablonun üzerinde sizi ve annenizi tasvir eden anne ve bebek resmi bulunuyor. Aynı zamanda da seni seviyorum mesajı, anneler günün kutlu olsun temennisi, isimleriniz ve tarihle de birlikte. Ahşap hediyelik kategorisinde  anneler gününe özel bir şekilde yer alan bu ürün, annelerinize daima sizi anımsatacak…

Gelin bu anneler gününü her ikiniz içinde özel ve farklı bir gün kılın. Ona vereceğiniz bu sıra dışı hediyeyi önceden asla tahmin edemeyecek ve ona uzattığınız pakette her zamanki gibi sıradan objelerin, parfüm ya da kıyafetlerin yer aldığını sanacaktır. Oysaki paketi açtığında sakın gözleri dolarsa bile şaşırmayın diyoruz. Birlikte geçirmiş olduğunuz onca yılı dakikalar içinde yoğun bir şekilde anarak, birbirinize sarıldığınız saniyelerin tadını doyasıya çıkarın diyoruz. Anneler günü hediyesi ne olabilir diye uzun uzadıya düşünmeden bu anlamlı hediyeyi ona armağan edebilirsiniz.

Annenize belki de alabileceğiniz en anlamlı içinde bir çok anlam taşıyan ve sonsuza dek severek saklanabilecek harika bir hediye... Ona sonsuza dek beraberiz demenin en şık yolu olacaktır. Onun için ne kadar özel olduğunuzu ahşap foto ile ifade edebilirsiniz.


Her an yanında olamadığınız annenize ona olan sevginizi ahşap foto ile göstereceksiniz.

İlk Anneler günü Hediyesi Ahşap foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Borri .
Hızlı ve Şık
Hızlı teslimat için teşekkürler. Ürün fotoğraftakinin birebiri. Elinize sağlık.
10.05.2016
Selim Ç.
Ürün beklediğimden büyük ve güzel.Duvara asmak için de ve masaya koymak için ideal.Teşekkürler.
10.05.2016
ufuk t.
ÖZENLİ VE ŞIK BİR HEDİYE PAKETİ
ürünü sipariş verdiğimde bu kadar hızlı elime ulaşacağını düşünmemiştim. Hediye kutusunu fiyonklamanız ayrı bir güzellik katıyor. Eşim çok beğendi hızlı teslimat ve özenli paketiniz için teşekkür ederim.
07.05.2016
ŞENER B.
ilk alışverişim
Beklediğimden daha güzel bir çalışma olmuş. Gayet te hızlı bir şekilde elime ulaştı. Teşekkürler
06.05.2016
Fatih .
Güzel
Tereddütle sipariş vermiştim ancak gerçekten güzel olmuş. Ertesi gün elime ulaştı.
06.05.2016
ERCAN D.
on numara
Urunu gece 12 de sipariş verdim , ertesi gün aldım . kesinlikle değişik ve çok özel bir hediye ,, tavsiye ederim .
05.05.2016
Göksel E.
Ahşap baskılı fotoğraf
Ürünün bu kadar kısa sürede elime ulaşacağını beklemiyordum, siparişten bir gün sonra teslim aldım. Yapılan iş çok kaliteli, gönderdiğim resim düşük kalite olmasına rağmen gayet güzel bir baskı olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ederim.
05.05.2016
Önder B.
Ahşap foto
Merhaba gerçekten çok hızlı geldi. Dün sipariş verdim bugün elime geçti. Resim baskısı güzel, sadece ahşap daha kaliteli ve koyu renk olabilirdi. Teşekkürler.
03.05.2016
Berati Y.
Ahşap foto
Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. teşekkürler
03.05.2016
Rsl .
kargo muthiş,resim müthiş yazılar harika çok beğendik emeği geçenlerin ellerine sağlık...
14.02.2016