Evlilik Yıldönümüne Özel Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-2806
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

İki gönül bir olunca, samanlık seyran olurmuş… Eğer sizde eşinizle mutlu bir gönül birlikteliği yakaladıysanız ve güzel bir yuva kurduysanız, yıl dönümünüzde bunu neşreden en güzel fotonuzu bu ahşap çerçeveye dönüştürebilirsiniz.

Evlilik yıldönümleri çok özel günlerdir. Hayatımızdaki büyük bir dönüm noktasını simgeleyen bu özel günlerin en özel şekilde geçmesi ve en özel hediyelerle taçlandırılması kutsal evliliğimize ve sevdiğimize verdiğimiz değeri açığa çıkarır.

Birlikte geçen bir senenin bitip yeni bir senenin başladığı bu özel günlerde hediye konusunda tıkanıp kaldıysanız, özel fotolu bu ahşap çerçeve eşinizin ummadığı güzellikte bir hediye olarak verebileceğiniz hediyelerden olabilir diye düşünüyoruz.

Özellikle de evlilik yıldönümünüzün ilkini kutlayacaksanız, sakın seçeceğiniz hediyeyi savsaklamayın deriz. Zira böyle bir hata yapacak olursanız, eşiniz ömrünüz boyunca bu hatanızı kafanıza kakabilir.

Yıldönümü hediye seçiminin oldukça ince bir konu olduğu kısmında hemfikiriz sanıyoruz.

Peki, neden bu yıldönümünüzde ona bu özel ahşap fotoyu seçmelisiniz?

Ahşap foto çünkü; her şeyden önce bu hediye sizden başka kimsenin evinde olmayacak. Sadece sizin resimlerinizi üzerinde taşıyor olacağından sadece ve sadece size, ikinize möel hazırlanacaktır.

Ahşap foto çünkü; bu çerçeve mağazalarda satılan çerçevelerin çok dışında lazer yakma teknikleriyle sonsuza dek kalıcı şekilde hazırlanacak

Ahşap foto çünkü; evlerinizin gizli köşelerinde solmaya mahkum olan evlilik fotoğraflarını gün ışığına çıkaracak ve dekorasyonunuza uyumlu olan en şık şekliyle evlerinizde ya da ofislerinizde resminizi sergilemenize fırsat tanıyacaktır. Üzerinde isminiz ve özel tarihin bulunuyor olması da cabası…

Evlilik yıldönümü nde eşinize gururla verebileceğiniz bu hediye, hem bayana hem de yıldönümü hediyesi erkeğe dalında sınır tanımayacaktır.

Ahşap hediyelik ler arasında eşsiz güzellikte olan bu üründen sevdiğinizi mahrum bırakmamanızı öneriyoruz.

 

Eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi alırken seçenek oldukça fazla olsa da seçmek oldukça zordur. Çünkü Hediye Sepeti'nde bulunan onlarca seçenek arasından hepsini birden almak isteyebilirsiniz. Kadınlara yıldönümü hediyesi alırken ince düşünülmüş bir hediye olmasına özen göstermelisiniz. Romantik yapınızı ortaya çıkaracak ve eşinizi derinden etkileyecek lazer işlemeli ahşap foto eşsiz bir hediye olacaktır. Evlilik yıl dönümüne özel ahşap foto ile eşinize geçmişteki en özel anınızın olduğu bir fotoğrafınızı hediye edebilirsiniz. Kişiye özel üretilen ve lazer ile sonsuza dek kalıcı olması sağlanan ahşap foto eşsiz görünümü ile dekoratif olarak da hoş bir görüntü sunacaktır.

En özel gününüz düğününüzün yıl dönümü geldi ve siz hala ne alacağınıza karar veremediniz mi? Her seferinde o günü tekrar yaşamak istediğini söyleyen eşinize o günü sonsuza dek ölümsüz kılacak bir hediye vererek sevinç çığlıkları atmasına sebep olacaksınız.Özel hediyelere önem veren eşiniz, bu kadar ince düşünülmüş bir hediyenin pahalı yüzüklerden daha anlamlı olduğunu düşüneceğine emin olabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümüne Özel Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir.
Ürün duvara asma aparatı ve masa üzerinde kullanılacak ayağı ile gönderilmektedir.
Dikey konumdaki resimlerinizde ürün dikey, yatay konumdaki resimlerinizde ise ürün yatay olarak hazırlanmaktadır.

Yorum Yaz

zeki a.
gayet başarılı bir ürün, tavsiye ederim ertesi gün elimde oldu.
18.04.2017
Alper A.
Tşk
Ürün sorunsuz çabuk geldi tşk.
29.03.2017
Kani İ.
Teşekkür
Hızlı teslimat ve bilgi akışı ve ürün kalitesi için çok teşekkür ederim.
16.03.2017
Şerife K.
Size benden kocaman alkış
2. Kez ahsap foto siparişi verdim bu sefer ki kardeşim için di. Ben size yine güvendim ve güvenimi boşa çıkarmadınız. Bizi mutlu ettiginiz için tekrar teşekkürler #hediyesepeti
14.02.2017
inanç k.
Teşekkürler
Gerçekten bu kadar güzel olduğunu tahmin etmemiştim
01.02.2017
Şerife .
Ahsap foto
Öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. 2 gün içinde siparişim elime ulaştı ve gören bütün arkadaşlarım bayıldı hepsine de tavsiye ettim. Umduğumdan da güzel di...
11.01.2017
tuba ç.
TEK KELİMEYLE HARİKA
ÇOK HIZLI GÜVENİLİR TİTİZ İŞİNİN BİLEN BİR SİTE.ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK.HERKESE TAVSİYE DERİM.
29.12.2016
Gökhan K.
Hizmet çok iyi
Verdiğim sipariş hem itinayla yapılmış hemde çok kısa sürede elime ulaştı emeğinize sağlık teşekkürler
23.12.2016
Muhammet D.
gayet hızlı ve başarılı...
08.12.2016
RIDVAN A.
Ürün Harika
Ürün gayet güzel ve şık bu kadar iyi bir şey beklemiyordum teşekkürler.
21.11.2016