Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Minimal Ahşap Plaka

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%17 indirim
494.90 TL
410.77 TL
Ürün Kodu: 15596

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resim Baskılı Ahşap Plaka 29,5 cm x 22 cm ölçülerinde 1,5  cm kalınlığındadır.
  • Ahşap Plaka, doğal ahşapların üst üste katman olarak birleşiminden üretilmektedir.
  • Ahşap plakanızı hem masa üzerine koyabilir hem de duvara asabilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak demek, yaşama tek bir açıdan bakmaktan kurtulup ortak bir bakış açısı kazanmak demektir. Onunla birlikte geçirilen anlar dünyanın en güzel anları olup mutluluk ve huzur dolu anlardır. Sevgiliniz sizin için yaşamdaki en değerli varlık olduğu için onun bu değerini doğru şekilde ifade etmek için de özel hediye tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Sevgiliye hediyeler almak bu yüzden ona verdiğiniz değeri doğrudan anlatabilmek ve göstermek açısından oldukça önemlidir. Hediye seçimi ise ona verdiğiniz değerin doğrudan bir ifadesi olduğu için dikkatli seçilmelidir. Sevgiliniz için tüm bu özel anlamları en iyi şekilde ifade etmenize olanak veren Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Minimal Ahşap Plaka sayesinde onun sizin için değerini açık ve sevgi dolu bir şekilde gösterebilirsiniz.

Dilerseniz sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en güzel anların fotoğraflarına yer verebileceğiniz plaka, isterseniz sadece sevgilinizin fotoğrafını da tercih ederek istediğiniz şekilde baskıya hazırlanmaktadır. Böylece evinde ya da iş yerinde her zaman mutluluğunuzun göz önünde olmasını sağlayacak bu özel hediye, hayatınızın anlamı için hoşa giden bir hediye olacak, sizinle birlikte geçirdiği anların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anımsamasına yardım edecektir.