Sevgililer Günü Hediyesi Altın Varaklı Premium 2'li Viski Kadeh Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%5 indirim
124.9 TL
118.65 TL
Ürün Kodu : 16481

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Viski setinde içerisinde 2 adet özel viski bardağı, 12'li doğal viski taşı gönderilmektedir.
  • Viski kadehi 9 cm x 7 cm ölçülerinde
  • 12 adet 2 cm x 2 cm ölçülerinde doğal viski taşı ve özel tasarım kese bulunmaktadır.
  • Viski kadehleri 250 cc hacmindedir.
  • Sevgililer Günü Hediyesi Altın Varaklı Premium 2'li Viski Kadeh Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer günü hediye önerileri arasında viski sever sevgiliniz için harika bir hediye olacak Sevgililer Günü Hediyesi Altın Varaklı Premium 2'li Viski Kadeh Seti viski içimini çok daha keyifli ve güzel bir hale getiriyor. Kendisine özgü tadı ve aroması ile birlikte içki çeşitleri arasında öne çıkan viskinin bu eşsiz lezzetini içiminde kullanılan araçlar da belirlemektedir. Doğru kadeh ve soğutma yöntemleri seçilmediğinde viskiden alınan keyif de azalacaktır.

Bu kapsamda viskinin tadını en iyi hale getirecek şekilde tasarlanmış olan viski kadehleri tadım keyfini arttırıyor. Yüksek baskı kalitesi ile üzerlerine isimlerinizin yazılması da daha özel hale getirirken kadehlerin şık görünümleri de dikkat çekiyor.

Doğal bir soğutma yöntemi ile viskisini soğuk içmek isteyenler için ise viski taşları özel bir fırsat sunuyorlar. Normalde buz kullanımında buzlar bir süre sonra eridikleri için viskinin içine salınım yapmaktadırlar. Bu durum ise viskinin tadını değiştirdiği gibi alkol oranını da düşürür. Viski taşları ise sağlıklı ve doğal bir soğutma sunarak viski tadının artmasını sağlarlar.