Şık Mat Siyah Kutulu London Viski Kadeh Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%40 indirim
124.9 TL
74.90 TL
Ürün Kodu : 15838

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Viski setinde içerisinde 1 adet özel vintage viski bardağı, 12'li doğal viski taşı gönderilmektedir.
  • Kutu ölçüleri Boy 18,5 cm x En 12,5 cm Yükseklik 11 cm'dir.
  • 12 adet 2 cm x 2 cm ölçülerinde doğal viski taşı bulunmaktadır
  • Viski kadehi 355 cc hacmindedir. Kadeh 9,5 cm yüksekliğinde, 8,5 cm çapındadır.
  • Şık Mat Siyah Kutulu London Viski Kadeh Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Viski çeşitlerinin hangisi olursa olsun kendilerine özgü notalarını ve tatlarını açığa çıkarmak için özel viski araçlarına ihtiyaç duyarlar. Özellikle viskilerden doğru tat alabilmek için viski bardaklarının ve soğutma yöntemlerinin büyük önemi bulunmaktadır. Yanlış bardak ve soğutma biçimi seçilmesi halinde viskiden alınan tatların da düşmesi mümkündür.

Bu bakımdan viski sever sevdikleriniz için ayrıcalıklı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Şık Mat Siyah Kutulu London Viski Kadeh Seti sayesinde harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Set içerisinde bulunan özel tasarım viski bardağı viskilerin notalarını en iyi şekilde ortaya çıkaracağı gibi aynı zamanda ergonomik tasarımı sayesinde de çok daha üst düzey bir viski keyfi yaşatacaktır.

Set içinde yer alan viski taşları ise viskisini soğuk içmek isteyenler için ideal bir üründür. Genelde viski soğutmak için buz kullanılmasına rağmen buzlar salınım yaptıkları için viskinin tadını ve alkol oranını düşürmektedirler. Viski taşları ise doğal yapıları sayesinde her zaman kullanılmaya uygun olarak en iyi ısı değerlerini elde etmeye yardımcı olurlar. Başta sevgiliye verilecek en güzel hediye olarak değerlendirilecek bu set, sadece sevgiliniz için değil tüm yakınlarınız için unutulmaz bir hediye değeri taşıyacaktır.