Seni Seviyorum Kartlı Çakıl Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10118
69,90 TL 59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • 100 dilde seni seviyorum kartları.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli çakıl çikolatalar bulunmaktadır.

Yorumlar

Hande Y.
04.04.2018
Tek kelimeyle muhteşem bi site
Ürün çok hızlı ulaştı. Ürünü kolay bi şekilde takip edebildim ve hizmet verenler oldukça ilgiliydi. Bu siteyi herkese tavsiye ederim. Kesinlikle muhteşem...

AÇIKLAMA

Seni seviyorum kartlı çakıl çikolata kavanozu sevdiğiniz kıza seni seviyorum demek için en tatlı hediye! Hem de Sevgiliye hediye kapıda ödemeli avantajında!

 

Sevdiğinize zaman zaman küçük sürprizler yapmak istediğinizde gönderebileceğiniz ya da kendi ellerinizle sunabileceğiniz bir kavanoz çakıl çikolata hediyesi ona vereceğiniz en tatlı hediye ve anı olacak.

Üzerinde bisikletli bir aşk etiketi olan bu güzel çikolatanın ön yüzeyinde hem en güzel sevgi mesajınızı hem de isimlerinizi yazabileceksiniz. Ön yüzünde; çiçekli, kuşlu bisikletli aşk kokan romantik sevgi etiketinde isimleriniz ve özel mesajınız yazarken, kapak kısmında yine en tatlı renklerin üzerinde aşk mesajınız yer alıyor olacak bu güzel çikolata hediyesinde.

Ve sevgiliniz çengelli kapaklı bu nostaljik cam aşk kavanozunu açtığında avuç dolusu çakıl çikolatası dökülecek önüne. Beyaz, yeşil, siyah, kahve renklerinde enva-i çeşit çakıl çikolatasıyla onu çok mutlu edebilirsiniz. Sanki aşk denizlerinin dibinden en romantik sahil kenarlarından toplanmışçasına çakıl taşlarını anımsatan bu özel çikolataları her ağzına atışında sizin ne kadar özel ve düşünceli bir erkek olduğunuzu düşünecektir. Çikolataları bitse bile aşk kavanozunu ömür boyu saklayabilecek ve her zaman işlevsel bir şekilde kullanabilecektir. Sevgiliye sevgililer günü mesajı eşliğinde verebileceğiniz bu tatlı mesajlar emin olun ki onu havalara uçuracak.

 

Kız arkadaşa hediyeler mi arıyorsunuz? Aşkınız kabardığında, ona güzel şeyler söylemek ve yollamak istediğinizde gönderebileceğiniz yaratıcı bir hediye! Belki bu güzel hediyeyi ona sevgililer gününde ya da yaş gününde farklı bir armağan eşliğinde romantik çikolata hediyesi olarak da göndermek isteyebilirsiniz. Dilediğiniz gibi yararlanabileceğiniz sevgilinin gönlünü alabileceğiniz niteliklerde harika bir aşk hediyesi Hediye Sepeti’nin bu sayfasında. Sevgiliye romantik hediye aradığınızda 14 şubat hediyeler i gerektiğinde işte geçerli bir seçenek bu sayfada!

 

Sevgilinize karşı hissettiğiniz o derin sevgiyi hissettirecek harika bir hediye, Seni Seviyorum Kartlı Çakıl Çikolata Kavanozu..

Sevgiliye Seni Seviyorum demenin en tatlı yolu olabilecek bu şirin kavanoz ile sevgilinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. O'na hediye almak istediğiniz herhangi bir günde veya Seni Seviyorum demek istediğiniz herhangi bir anda tercih edebileceğiniz Seni Seviyorum Kartlı Çakıl Çikolata Kavanozu sıkıcı hediyeleri geride bıraktıracaktır. Bu sevimli kavanozun için lezzetli çakıl çikolatalar ile dopdoludur. Kavanozun ön yüzü ve kapağı şirin bir figürle oldukça romantik tasarlanmıştır.

Sevgilinize hediye almak için özel günleri beklemeyin! İçinizde ona hediye almak geldiği herhangi bir günde Seni Seviyorum Kartlı Çakıl Çikolata Kavanozu'nu tercih edin ve hayatınızın aşkına hem romantik hem de leziz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.