Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa

Ürün Kodu : 10528

Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kurabiye canavarı porselen kupa 10 cm boyundadır.

2 kurabiye koyulabilecek ölçülerdedir.

Kurabiye Canavarı Porselen Kupayı uzun süre kullanabilmek için elde yıkayınız.

Şaşı kurabiye canavarı porselen kupa ile sevdiklerinize en tatlı bardağı hediye edin!

İşte karşınızda harika ve alışılmışın dışında kurabiyeli çay- kahve servisleri yapabileceğiniz ilginç ve sempatik şaşı bakışlı bir bardak hediyesi. Çocukken izlediğimiz Susam sokağını bilmeyenimiz yoktur. İşte kurabiye gördüğünde dayanamayan bir çırpıda onlarca kurabiyeyi ağzına tıkıştırarak yiyebilen şaşı bakışlı kurabiye canavarı şimdi ise Hediye Sepeti sayfalarında! Hediyelik kupa ların en ilgincine platformumuzdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Bu tatlı ve şirin kupayı dilediğiniz herkese, 7’den 77 tüm tanıdıklarınıza armağan edebilirsiniz. Ailenizden eşinize, kardeşinize annenize babanıza armağan edebileceğiniz gibi kankanıza ya da kuzeninize armağan edebilirsiniz. Yüzleri güldürecek niteliklerde sevimli bir kupa hediyesi. Sadece bu kadar mı? Bu güzel kupayı iş yerinden arkadaşlarınıza da armağan ederek onları gülümsetebilir ve çay – kahve saatlerini en tatlı dakikalara dönüştürebileceksiniz hediyenizle.

Beyaz renkte bu şaşı bardak ilk bakışta herkesi gülümsetmeye yetecek her şeyden önce. Öte yandan ağzı açık formda duran bölümüne ise kurabiyeler, gofretler, bisküviler yerleştirerek de servis edebilirsiniz sevdiklerinize. Dilerseniz beyaz, dilerseniz de kırmızı renkte sipariş edebileceğiniz bu  sempatik kupayı gören kişiler onlara da amanızı isteyecektir kesinlikle. Bu açıdan nerden aldığınızı soranlara cevap vermek için hazırlıklı olun diyoruz. Sevgiliye hediyeleri olarak da biriciğinize ya da erkek arkadaşınıza verebileceğiniz bu tatlı kupaları kaçırmayın deriz.

 

Sevdiklerinizin yüzünü güldürecek onları tatlılığıyla  sabah uykularından pozitif enerjilerle uyandıracak, 5 çaylarını ise neşeli dakikalara dönüştürecek olan harika bir hediye alternatifi tam da bu sayfada! Sevdiklerinizi kişiliksiz ve sıradan kupalardan kurtarmak artık sizin elinizde. Neden onları sıradan ve solgun görünümlü kupalardan kurtarmayasınız ki? Bunun için en güzel fırsat ise karşınızdan size bakıyor adeta Bu şirin ve bira z da şapşal bakışlı kupaya sahip olmak Hediye Sepeti sayfalarında çok kolay.

Hemen kendiniz ve sevdikleriniz için siparişlerinizi oluşturarak karşılıklı en sempatik çay – kahve içim keyiflerinize başlayabilirsiniz. Düşünsenize bir kendinize, bir adet de sevgilinize kurabiye canavarı kupasından sipariş ettiğinizde kahvaltılar ve çay saatleri ne kadar da eğlenceli geçecektir. Sevgiliye küçük hediye arayışlarınız için bu komik ve sempatik  bardak br numaralı hediye alternatifi.

Susam Sokağı'nın tatlı canavarı, kurabiye hastası Kurabiye Canavarı şimdi şirin bir kupaya dönüştü ve sizlerin beğenisine sunuldu!

Kurabiye Canavarı'nın şaşkın bakışları ile tasarlanan Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa, kahve veya çay severlerin vazgeçilmezi haline dönüşecek gibi. Ağız şeklinde tasarlanan kurabiye koyulabilir bölmesi sayesinde keyifle içtiğiniz çay ya da kahvelerinize leziz kurabiyeleriniz de eşlik edecek. Kurabiyeyi o bölgeye koyduğunuzda ortaya çıkan sevimli görüntü size ekstra keyif verecek. Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa'yı ister evinizde isterseniz de ofisinizde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sevimli porselen kupaya sahip olduktan sonra sıradan kupa bardaklarınızı rafa kaldıracağınızdan eminiz. Tasarımı ile göz dolduran Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa'yı yalnızca kendiniz için değil farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için doğum günü hediyesi veya ofis hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz ya da kırmızı renk seçeneğinden dilediğinizi seip satın alabileceğiniz Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu şirin kupayı kaçırabilirsiniz.