Samsun İli Silüet Baskılı Tişört

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10758

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Samsun İli Silüet Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Samsunlu olan sevdiklerinize küçük bir jest yapmaya ne dersiniz? Üzerindeki baskı ile yalnızca Samsun iline özgü olarak tasarladığımız Samsun İli Silüet Baskılı Tişört modelimiz memleketine aşık bir şekilde yaşayanların keyifle giyeceği bir hediye olacak.

Karadeniz'in güzel şehirlerinden Samsun'un sıcakkanlı insanlarına armağan edebileceğiniz bu tişört modelimiz sıradan hediyelerin aksine manevi değeri yüksek bir armağan. Günlük yaşamda kullanıma uygun olabilecek Samsun İli Silüet Baskılı Tişört evde iyilebileceği gibi sokakta, caddede, yürüyüşte, alışverişte, sporda, tatilde kısacası istenilen her yerde keyifle kullanılabilecek. Tasatım tişörtümüzü hediye edeceğiniz sevdikleriniz gururla giyerken memleket sevgilerini de gören herkese ifade etmiş olacaklar. Anlamlı hediyelerden biri olabilecek Samsun İli Silüet Baskılı Tişört yaz günlerinde severek giyilebileceği gibi bir ömür sizden bir anı olarak da saklanacaktır. Samsunlulara özel olarak tasarlanan tişörtümüzü diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği de üzerine yapılan baskısı. Samsun'a özgü güzellikler ve Samsun denildiğinde akla ilk gelenler ile tasarlanan baskısı sayesinde manevi hediyeye dönüşen Samsun İli Silüet Baskılı Tişört ile sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatabileceksiniz. Bir Samsunlu olarak kendiniz için satın alabileceğiniz bu tişört modelini erkeğe hediye veyabayana hediye olarak tüm Samsunlu sevdikleriniz için tercih etmeniz mümkün.

Hediye Sepeti.com olarak tasarladığımız unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek Samsun İli Silüet Baskılı Tişört'ü arkadaşa hediye veya sevgiliye hediye olarak istediğiniz renk ve bedende hazırlatmak için tek yapacağınız şey özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletmeniz olacaktır.