Babalar Gününe Özel İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
%20 indirim
474.90 TL
379.92 TL
Ürün Kodu: 10311

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • En İyi Babaya Hediye İsimli Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar gününe özel isimli tişört sayesinde evinizin kralı babanıza en özel tişörtü armağan edebilirsiniz.

Babalar zaten gönlümüzün en büyük krallarıdır o kesin. Fakat bu güzel babalar günü tişörtüyle de bunu babalarımıza belli edebilir ve onları en güzel şekilde onore edebiliriz öyle değil mi? Eğer sizin babanızın da sizin gönlünüzün kralıysa bu kral tişörtünü ona stoklar tükenmeden armağan edin diyoruz. Baba için hediye arıyorsunuz ama şöyle çok özel bir şey olsun ve en önemlisi de sizin babanızı anlatan bir şeyler olsun istiyorsunuz. O zaman bu kral baba tişörtü ne güne duruyor?

 

Üzerinde tacı, etrafında krallara layık işlemeleri, babanızın adı ve no:1 ironisi bulunan bu hoş tişört sizin babanızın olmak için siparişinizi bekliyor. Hemen altında da ‘en iyi baba’ unvanı bulunan bu önemli babalar günü tişörtü, babanıza olan duygularınızı anlatabilmeniz adına en büyük tercüman olacaktır. Erkek için hediye seçimi önemlidir özellikle de bu kişi bir baba için daha önemlidir.

 

Siz de bu konuda babanıza olan sevginizi ve onu gözünüzde ne kadar büyük bir insan olarak gördüğünüzün en güzel tasviri olabilecek olan bu özel tişörtle ona kral unvanını giydirin! Babalar gününe şunun şurasında hiç bir şey kalmadı! Dilerseniz babalar gününde babanıza, baba koltuğunda şöyle şahane bir gün yaşatabilirsiniz. Ona sabah hazırladığını krallara kayık bir baba kahvaltısıyla günün ilk jestini yapabilir ve gün boyu sürecek olan krallara layık hizmet ve sunumunuzla onore edebilirsiniz. Ve ardından da elbette ki onun için hazırladığınız özel hediye paketini ona uzatarak bombayı patlatabilirsiniz.

Zira hediye paketinin içindeki bu kral baba tişörtünü gördüğünde kendini gülümsemekten alamayacağı gibi bu durum çok da hoşuna gidecektir. Tişört erkek tasarımlarının en güzellerini bulabileceğiniz Hediye Sepeti en güzel babalar günü tişört seçenekleriyle de hizmetinizde!

Babalar günü için babanıza bir takım sürprizler yapmak istiyorsanız ve babaya hediye olarak aklınızda bir fikir yoksa babanız için en özel hediyeye hazır olun.

Babanıza alabileceğiniz Babalar Gününe Özel İsimli Tişört ile babalar günü hediyesi şimdiden babanızı duygulandıracak. Bugüne kadar sizin için yaptıklarından dolayı duyduğunuz minnetin bir götergesi olan bu tişörte babanızın ismini yazdırabilir ve onun ne kadar kral bir adam olduğunu belli edebilirsiniz. Babaların asla hayır diyemeyeceği bu tişört her zaman babanızın üzerinde olacak. Tişörtü her giydiğinde sizi ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anımsayacak olan babanız çocuğunu bu şekilde yetiştirdiği için kendisiyle gurur duyacak. Babalar günü yılda bir kere gerçekleşen babaların en özel günüdür.

Aynı zamanda babanıza doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz bu tişört oldukça kaliteli ve şık tasarımlıdır. Tamamen pamuktan olması sayesinde asla terletmez aksine serin tutar. Tişörtün sade görünümü ve kişiselleştirilebilir yapısıyla babalar günü için alınabilecek hediyeler arasında ilk tercih oluyor.