Retro Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%5 indirim
149.9 TL
142.40 TL
Ürün Kodu : 16374

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 4 adet fincan 4 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Retro Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türk kahvesi, kahve çeşitleri arasında kendisine özgü lezzetli ile öne çıkan ve geniş kesimler tarafından sevilerek tüketilen bir kahve olduğu için yakınlarınıza özel bir hediye tercihinde bulunmak için Retro Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti seçimi yapabilirsiniz. Türk kahvesinden alınan lezzeti çok daha arttıracak olan bu özel set sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda sohbetlerinizin çok daha keyifli olmasına da yardımcı oluyor.

Özenle hazırlanmış ve modern dokunuşlar ile birlikte çok daha tercih edilebilir bir hale gelmiş olan bu özel seti ilginç doğum günü hediyesi olarak da kullanabilir ve özellikle sevdiklerinizin doğum günlerinde kendilerine ayrıcalıklı bir hediye verebilirsiniz.

Hediye olarak vereceğiniz yakınınızın ismine özel olarak tasarlanacak olan fincanlar yüksek baskı kaliteleri sayesinde kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma göstermezler. Bu sayede her zaman kullanılmaya uygun olurlar ve böylece Türk kahvesi içme keyfini sevdiklerinize istedikleri her zaman yaşatırlar. Özenli tasarımı sayesinde rahat bir şekilde kahve içmeyi de sağlamaları bakımından bu özel set, yakınlarınızı mutlu edeceği gibi aynı zamanda onlarla eşsiz ve bitmeyen sohbetler yapmanız için de yardımcı olacak.