Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defter

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 12489

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 20 cm x 14 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yapraktır. (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak

Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Resim denilince öğrenciler ikiye ayrılır, kimisi çok sever kimisi de olabildiğince mesafeli durur bu sanat dersine. Ama ne olursa olsun öğrencilik yıllarınıza resim sanatıyla renk katan resim öğretmenlerinizi 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutmak, onlara hediye almadan bu özel günü kutlamak mümkün değildir. “Öğretmenlere hediye almak zorunluluk değil, zevktir” diyorsanız buyurun ürünümüzün detaylarına…

Resim öğretmeninize 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ismine ve branşına özel bir hediye almak istiyorsanız Hediye Sepeti olarak size harika bir önerimiz var: Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defter! Kişiselleştirilebilen alanları ve uygun fiyat avantajıyla bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz bu ürün, resim öğretmeniniz için de harika bir sürpriz olacak emin olabilirsiniz.

200 sayfadan oluşan Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defter, çizgisiz shamuo sarı kağıttan üretiliyor. Resim branşına özel oluşturulan tasarımı, özel mesajı ve öğretmeninizin ismi ile anlam kazanıyor. Üzerinde bulunan boya paleti, fırça ve boya motifleri ile renklenen Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defter, öğretmen yakınlarınız için şahane bir seçim olacak. Öğretmeninizin günlük defterleri arasında çok ayrı bir yere ve hatıraya sahip olacak.

Hediye Sepeti olarak Resim Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Kanvas Defteri, hediye paketi ile birlikte adresinize gönderiyoruz. Hemen siparişinizi oluşturarak uygun fiyat avantajımız ve ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.