Renkli Sayfalı Çizgili Not Defteri

Ürün Kodu: 12962

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 20.5 cm x 13 cm ölçülerindedir.
  • 96 Yapraktır. (200 Sayfa)
  • Siyah karton kapak
  • Siparişinizde seçtiğiniz 1 adet defter gönderilecektir.
  • Yeşil, Turuncu, Mavi, Pembe renk seçeneği.

Renkli Sayfalı Çizgili Not Defteri özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Hayatında renkli sayfalar açmak isteyen sevdiklerinizin yeni yaşlarına renkli bir şekilde girmelerini isteyenler için verebileceğimiz en iyi tavsiye onlara renkli sayfalı not defteri almak olabilir. Sevgilinize seni seviyorum çünkü 100 neden sıralamak yerine kendisine sevdiği renkte bir defter almanız daha yararlı ve anlamlı olacak diyebiliriz. Mavi, pembe, turuncu ve yeşil renk seçenekleri bulunan ürün siyah kaplı çizgili bir defter, ürünü renkli kılan detayı ise rengârenk sayfaları diyebiliriz. Sevgilinizin renk zevkine göre en uygun olan tercihi yaparak kendisine güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz defterin ilk sayfasına kendi içinizden gelen bir not yazarak anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sempatik görünümü ve renkli sayfaları ile normal defterlerin aksine şirin bir sunum sağlayan defterler siyah kapaklarıyla da oldukça şık duruyor diyebiliriz. Sevgiliye alınabilecek ilginç ürünler listesinin en kullanışlı ve şirin üyelerinden biri olan renkli sayfalı çizgili not defterleri ile hediye alacağınız kişinin kullanımı sırasında aklına siz geleceksiniz ve yanından hiç ayırmayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Ürün 20.5 cm x 13 cm ölçülerinde olduğundan her yere kolayca sığabilir veya elde taşınabilir. 96 yaprak 200 sayfadan oluşan ürün için oldukça kullanışlı ve çok amaçlı demek yanlış olmaz.

Siyah karton kapağının altındaki renkli sayfaları görenleri oldukça mutlu ediyor ve alışılmışın dışındaki yapısıyla görenleri şaşırtmayı başarıyor diyebiliriz böylece sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü hediyesi vermiş oluyorsunuz.