Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Akrilik Çerçeve

2 Saat 30 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%6 indirim
69.9 TL
65.71 TL
Ürün Kodu : 16158

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Ölçüler: 10x15 cm , kalınlığı ise 18 mm'dir.
  • Kalınlığı 2 cm olan akrilik plaka üzerine UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Akrilik Çerçeve özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim diyorsanız öğretmeniniz için çok özel ve ayrıcalıklı bir hediye almak istiyorsunuz demektir. Bu durumda öğretmeniniz için alışılmış hediyelerin dışına çıkarak onun çok seveceği bir hediyeye karar vermek için Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Akrilik Çerçeve harika bir tercih olacaktır.

Bu özel çerçeve öğretmenizin çok hoşuna gideceği gibi sevimli tasarımı sayesinde de çalışma masasında kendisine hemen yer bulacaktır. Öğretmenler yaptıkları işleri gereğince öğrencileri ile özel bir sevgi bağı kurarlar. Çünkü onların yeni bilgileri öğretmenleri, öğrencilerine karşı her zaman şefkatli ve anlayışlı olmaları onların sevilmesine de neden olur.

Her yıl kutlanan öğretmenler günü başta olmak üzere diğer günlerde de öğretmeninizin sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek için tercih edeceğiniz bu özel çerçeve dahilinde öğretmeninizi mutlu etmek kolay bir hale gelecek. Plaka üzerine yüksek baskı kalitesi ile birlikte tasarım yapılmakta ve öğretmeninizin isim ve soyadı bilgileri de yer almaktadır. Bu sayede hediye tamamen öğretmeniniz için tasarlanmakta olup kendisini ayrıcalıklı hissettirmektedir.