Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati
Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati

Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
134.90 TL
Ürün Kodu : 8523

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler günü hediyeniz hazır mı? Kara tahtadan esinlenerek hazırlanan Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati ile öğretmeninize sürprizlerin en büyüğünü yapın! Seçtiğiniz bu çok özel hediye ile öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusu üzerinde günlerce düşünmeyi bırakın.

En iyiyi ve en doğruyu öğrenmenizi sağlayan biricik öğretmeninizin size verdiği emek tartışılmazdır. Bu emeği karşılayacak ne bir söz ne de bir hediye bulabilirsiniz. Ama sizlere önereceğimiz bu çok özel tasarım ile öğretmeninizin emeğine karşılık ufak bir teşekkür edebilirsiniz. Öğretmeninizin evinin en özel yerinde veya sınıfında sergileyeceği Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati öğretmeninizin ismi ve çok özel öğretmenler günü mesajlarından bir ile anlam bulacak sıradışı bir hediye. Güne anlam katacak hediyeniz sıradan öğretmene alınabilecek hediyeleri geride bırakacaktır ve hediyeniz ile öne çıkmanıza olanak sağlayacaktır. 24 Kasım'a özel olarak tasarladığımız bu ilginç duvar saatini erkek öğretmene ya da bayan öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde sayılabilecek bu çok özel armağan kişiye özel bir hediye olarak öğretmeninizin kendini özel hissetmesinde de büyük role sahip olacak gibi.

Öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacak Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati için hemen sipariş oluşturun ve bu çok özel hediye ile öğretmeninize yıllarca unutamayacak, aklına kazınacak ve her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlatacak bir hediye verin. Hediye Sepeti'nin daha farklı öğretmenler günü sürprizleri için şimdi sitemizi inceleyin!