Miss You Sevgili Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi

Ürün Kodu : 16565

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün Boyutu 16.5 cm x10 cm ebatlarındadır.
  • 4 adet melodi çalmaktadır.
  • 3 adet pil ile çalışmaktadır.
  • Piller kutu içerisinden çıkmaktadır.
  • Miss You Sevgiliye Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak en güzel mutlulukları yaşamak anlamına gelir. Özellikle hediye seçiminde de bu duyguların en iyi şekilde yaşanması için doğru hediyelerin tercih edilmesi önem taşır. Sevgilinizi çok mutlu edecek özel ve kullanışlı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Miss You Sevgiliye Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi harika bir seçenek oluşturuyor.

Başta sevgililer gününde alınacak hediyeler arasında öne çıkan hediyeyi sadece bu tarih için değil sıradan bir günü özel hale getirmek için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin mutluluğunun artmasına ve her zaman sizi özlemesine neden olacak kar küresi doğru bir seçim olacaktır.

4 farklı romantizm dolu melodisi ile birlikte her kullanımda sevgilinizin kendisini daha ayrıcalıklı ve sevgi dolu hissetmesine yardımcı olacak bu özel kar küresi sayesinde her zaman sevgiliniz sevginizi hissedebilecektir. Özellikle çeşitli nedenlerden ötürü uzak kalınan anlarda kar küresi harika bir görev yüklenecek ve sevgilinizin her sizi özlediğinde kar küresine bakarak mutlu olmasına neden olabilecektir. Mutluluğu gözler önünde tutarak sevginize ayrı bir boyut katacak olan bu özel hediye ile sevgi bağlarınız daha da güçlenecek. Aynı zamanda sevgiliniz de şimdiye kadar aldığı en özel hediyeye kavuşmuş olacaktır.