Mimarlar İçin Mutlu Mesut Kül Tablası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%11 indirim
44.9 TL
39.96 TL
Ürün Kodu : 3683

Mimarlar İçin Mutlu Mesut Kül Tablası Özellikleri:

  • 9 cm boyundadır.
  • 8 cm çapındadır.
  • Elde yıkama önerilir.

Mimarlar için mutlu mesut kül tablası mimar tanıdıklarınızın yüzünü güldürecek niteliklerde bir hediye olacak!

Mimarlık, zor ve sıkıntılı mesleklerdendir. Sürekli iki büklüm proje çizerek saatlerce detay detay hesap yapmak sabır isteyen bir çalışma tarzıdır. Sigaranın zararlarını ne kadar iyi bilsek de sıkıntılı mesleklerle uğraşan kişilerin kimi zaman sıkıntılarını gidermek amaçlı sigara, çay, kahve molaları verdiğini biliyoruz. İşte mimar dostlarınızı da bu küçük molalar sırasında sevindirebilecek olan bir küllük hediyesi verebilirsiniz onlara. Emin olun ki mimarların kullandığı hiçbir kül tablası bu kadar neşeli ve anlamlı olmamıştı.

 

Üzerinde gülen mutlu mesut malzemeleriyle birlikte bir mimar çiziminin bulunduğu bu güzel küllük, her zaman onlara sizi hatırlatacağı gibi, işlevsel ve sık kullandıkları bir hediyelik obje de olacaktır. Altında ufak tefek kağıt niteliğinde çöpleri ve sigara izmaritlerini biriktirebilecekleri derin bir haznesi bulunan bu küllük, kapağı sayesinde sigara kokusunun da çevreye yayılmasına engel olacak. Sigaranızı üzerinde bulunan kapak formatındaki küllüğün üzerinde rahatça içebilir ve sonrasında da alt kısmında bulunan çöp haznesine aktarabilirsiniz. Bu sayede ne ortalığa izmarit kokusu yayılacak, ne de açık alanlarda külleriniz etrafa dağılmayacaktır. Her yıl Ekim ayının ilk Pazartesisi kutlanan dünya mimarlık günü nde dahi mimarlarınıza götürebileceğiniz şahane bir hediyelikle karşı karşıyasınız.

Tüm ortamlarda hijyen bir sigara içim keyfi yaşatacak olan bu sevimli küllüğü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem kapalı, hem de açık alanlarda son derece kullanım kolaylıkları sağlayacak olan bu esprili ve isme özel mimar küllüğüyle onlara güzel bir anı bırakabilirsiniz. Sevdiklerinize değişik hediyeler aradığınızda her zaman bulabileceğiniz Hediye Sepeti mimarlar gününde de sizi hediyesiz bırakmadı.

Farklı tasarımlara imza eden, en ihtişamlı yapıların yaratıcısı mimarlara özel kül tablası espirili ve özel bir hediyedir. Özel yapıları inşaa eden mimarlarımıza hediye alırken işiniz biraz zor çünkü en özel tasarımlar onun kaleminden çıkar ve ona farklı gelebilecek ürün yelpazesi yok denecek kadar azdır.


Ancak onu yüzünü gülümsetecek, onlara özel hazırlanmış mutlu mesut temalı espirili bir kül tablası hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilecek mimara hediyeler kategorisinde özel bir yeri olan kül tablası mimarlık mesleğini icra eden sevdiklerinize özel bir hediye olacaktır. Mimara hediyeler kategorisinden tercih edeceğiniz küllük sevdiklerinizi özel hissettirecek anlamlı bir seçim olacaktır.