Mesajlı Polaroid Fotoğraf Baskılı Nostaljik Kanvas Foto

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%9 indirim
99.9 TL
90.91 TL
Ürün Kodu : 13439

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürününüz 2 adet 25 x 4,5 x 1,3 cm ahşap arasında 25 x 30 cm fotoğraf baskılı Kanvas ile hazırlanır.
  • Duvara asılabilmesi için hasır askı ipi ile gönderilmektedir.
  • Kanvas bölümü Tasarım basılmaktadır.

Mesajlı Polaroid Fotoğraf Baskılı Nostaljik Kanvas Foto özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en iyi yöntemi kuşkusuz ki onların zevklerine uygun parçalar seçmekten geçiyor. Sevgilinize ya da eşinize hediye edeceğiniz polaroid fotoğraf baskılı nostaljik kanvas foto setiyle hem ona kendisini özel hissettirebilir hem de aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Sevgilinize uygun doğum günü şarkısı ile kendisine vereceğiniz hediyenin yanında şıklık yapmış olacaksınız. Setin içerisine 9 fotoğraf ve 9 mesaj yazabiliyorsunuz. Böylece sevgilinizle birlikte olan ve en sevdiğiniz fotoğrafları bu şekilde değerlendirerek her dakika gözünüzün önünde durmasını sağlıyorsunuz.

Kanvas set ahşap kenarlıklarıyla hoş ve şık bir görünüm imkânı sunduğu gibi hasır ipler yardımıyla da duvara monte edebilirsiniz. Ortamdaki pozitif enerjiyi yükseltecek olan bu hediye ile aşkınızı tazeleyerek yıldönümü, doğum günü gibi özen günleri ekstra anlamlı hale getirebilirsiniz. Özellikle mesaj bölümlerine sizin aranızda derin anlamlar ifade eden cümlelere yer vererek onları her daim hatırlayarak güzel anlar yaşayabilirsiniz. Ürün katlanabilir özelliği ile kolayca saklanabilir ve çok yer kaplamaz. Böylece istediğiniz zaman kullanıma açabilirsiniz.

Sevdiklerinize alacağınız en özel doğum günü hediyeleri ile onları şaşırtarak sevginizi ve bağlılığınızı belli edebilirsiniz. Özellikle kişiye özel hediyelerin oldukça rağbet gördüğü ve bu anlamda kullanıcılar tarafından her daim olumlu yanıt aldığını söyleyebiliriz. Ürün kargoya verilmeden önce özenle paketlenir ve güzelce hediye paketi yapılarak alıcıya ulaştırılması hedeflenir, dilerseniz direkt olarak alıcı kişinin adresine de gönderim sağlayabilirsiniz.