Dedenize Özel Kanvas Tablo

Ürün Kodu : S-3450
34,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Biricik tonton dedeniz için onu çok sevindirecek olan sürprizli bomba bir hoşluk yapmak istemez misiniz?

Dedelerimiz şu dünyadaki en ton ton varlıklarımızdan. Kimimiz dedelerimizi çoktan kaybettik. Kimimiz ise halen bu tatlı varlıklarla bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşıyor. Ne mutlu halen daha dedesinin yanına gidip ona sarılabilene, onun hoş sohbetlerini, gençlik anılarını dinleyebilenlere.

Gazete okurken dahi gözlüklerinin altından size her daim sevgiyle bakan ve koltuğunuzun altına harçlık ya da şekerleme tutuşturmak için fırsat kollayan bu şirin varlıkları gelin, hiç ummadığı bir kilde sevindirin. Hediye Sepeti tarafından dedelere özel olarak hazırlanan bu kanvas tablo,  25 x 25 cm ebatlarındadır ve dilerseniz duvara ya da dilerseniz masa ayağını kullanarak dilediğiniz yerde sergilemenize imkan verebilecek niteliklerdedir.

Hemen şimdi dedeniz için oluşturacağınız kanvas tablo için en özel fotoğrafı seçin ve ona iletmek istediğiniz mesajla birlikte dedenizin ismini de gerekli boşluğa girin. Dedeniz bu güzel ve manalı resmi gördüğünde çok şaşıracağı gibi ne diyeceğini de bilemeyecektir. Bu güzel tabloyu evin en güzel yerine yerleştirin ve onu onore edin. Çok duygulanacak ve sevincini hangi kelimelerle ifade edeceğini bilemeyecektir kesinlikle. Erkek hediyeleri arasından seçtiğiniz bu tabloyu dedenize gururla armağan edebilirsiniz. Kişiye özel hediye fikirleri konusunda canvas tablo dedenize verebileceğiniz en isabetli hediye olacaktır.

Dedeniz şu an hayatta olmasa bile ona bu güzel tabloyu yaptırarak yine evinizin en güzel köşesinde onun ruhunun anısına sergileyebilir, ona olan saygı ve sevginizi bu şekilde dile getirebilirsiniz. Mutlaka sizi bulutların üzerinden bir yerlerden görecek ve çok sevinecektir… Dilerseniz konuyla ilgili ahşap fotoğraf çerçevelerini de inceleyebilirsiniz.

 

Bayramlarda ve özel günlerde koşarak elini öpmeye gittiğiniz ton ton dedeniz ile ilgili evinizde sonsuza dek saklayacağınız ve onu her daim görebileceğiniz özel bir kanvas tablo... Tıpkı bir ressamın elinden çıkmış kadar özel olan kanvas tablo hayatınızda önemli yere sahip olan biricik dedeniz için özel bir tablo olacaktır.
Hatıraları sonsuz kılan fotoğraflarınızı daha özel kılacak bu tablo herkesin sahip olmak isteyeceği kadar özeldir.

Dedenize Özel Kanvas Tablo'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 25x25cm ölçüsündedir
  • Masa ayağı ve duvara asma aparatı ile birlikte gönderilir.(Masa ayağı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir)

Yorum Yaz

Şeyma Ö.
Aldığım bu 2. ürün gerçekten çok memnun kaldım..
17.04.2017
Tuba M.
Çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel emeğinize sağlık :)
15.03.2017
Nihan S.
Mükemmel
Bayıldık... Erkek arkadasimin babası icin yaptırdım... Super olmus.... Ellerinize sağlık.. Düşündüğümden cok daha güzel olmus..
22.07.2016
Şirin A.
Beklediğimden daha güzel geldi teşekkür ederim
17.06.2016
Ayşe U.
harika teşekkür ederim
09.03.2016