Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10765
29,90 TL

2 Saat 10 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Mühendislik dallarının en popüleri haline gelen Mekatronik şimdilerde birçok öğrencinin ilk tercihleri arasında. Mühendislik okumak isteyenlerin severek ve isteyerek girdiği bu bölümün oldukça havalı olduğu aşikar. Sizin de mekatronik mühendisliği okuyan bir arkadaşınız veya sevgiliniz varsa Hediye Sepeti olarak tasarladığımız Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupası onlara hediye edebileceğiniz harika bir ürün!

Mekatronik mühendisliğ okuyan arkadaşa hediye edilebilecek bu kupa bardak renkli tasarımı ve üzerindeki baskı ile dikkat çekiyor. Mekatroniği simgeleyen baskısı ile sıradanlıktan çıkarılan kupa bardak modelimiz yine üzerine yazılan Mekatronik Mühendisi ünvanı ve isim soyisim ile anlamlı hediyelerden birine dönüştürüyor. Çay ya da kahve seven arkadaşınızın büyük bir keyifle kullanacağı Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupası ile kendisini özel hissedeceği de hiç şüphesiz. Çay/kahve kupasıın dışında çalışma masasında kalemlik olarak da değerlendirebileceği bu kupa bardak sayesinde sizi daima sevgiyle anacağı kesin. Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupası'nı bu bölümü okuyan sevgilinize de armağan edebilirsiniz. İsme özel hazırlatıp sevgiliye doğum günü hediyesi olarak ona sunabileceğiniz bu kupa bardak modelini yeni iş hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Hem isme özel hem de mesleğe özel bir hediye olabilecek Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupası'nı hediye edeceğiniz arkadaşınızın veya sevgilinizin ismine özel hazırlatmak, sürpriz bir hediye olarak mekatronik mühendisi sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız şimdi özelleştirmelerinizi tamamlayın ve siparişinizi bize iletin.

 

Mekatronik Mühendislerine Özel Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah

Yorum Yaz

Buse y.
Urun goruldugu gibi geldi cok begendik tesekkurler
03.07.2017