Mavi Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%13 indirim
124.9 TL
108.66 TL
Ürün Kodu : 16015

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Battaniye içerisinde bebeğinizin ayını / haftasını işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış 2 Adet işaretçi gönderilmektedir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Mavi Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle yeni doğan bebeklere hediyeler seçiminde zorluk yaşıyorsanız, bebeklerin sevimliliklerini ve büyümelerini anlık olarak takip etmenize yardımcı olacak Mavi Uzay Macerası Baby Shower Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi doğru bir hediye anlamı taşıyacak. Bu özel fotoğraf battaniyesi yeni doğmuş bebeklerin sevimliliklerini ön planda tutarak, onların hızlı gelişimlerinin de en iyi şekilde yakalanmasını sağlayacak.

Bilindiği gibi özellikle yeni doğan bebekler çok hızlı gelişim gösterirler ve onların gelişimlerini yakalayabilmek oldukça zor olabilmektedir. Bu özel battaniye ise bebeklerin gelişim sürelerini 12 ay boyunca en iyi şekilde takip etmenizi ve sevimli fotoğraf ile ölümsüz hale getirmenize imkân tanıyor.

Aynı zamanda tamamen sağlıklı ve yumuşak yapısı da bebeklerin çok daha kolay şekilde ürünü kullanabilmelerine imkân tanıyor. Bu sayede yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine yönelik de özel bir hediye seçmiş olabilirsiniz. Tamamen yumuşak yapısı nedeniyle kullanım sırasında hiçbir zarar vermez ve aksine bebeklerin severek üzerinde durmalarına neden olur. Aynı zamanda uzay tasarımı da onları gökyüzü ile tanıştırmanın özel bir fırsatını sunarken fotoğraf çekimi esnasında adeta gökyüzündeymişçesine anların yakalanmasına özel bir olanak tanımaktadır. Hem anne ve babanlar hem de bebeğin yakınları için tüm bu özellikler ile ideal bir hediye olmaktadır.