Matemetik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%17 indirim
224.90 TL
186.67 TL
Ürün Kodu: 10724

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler günü hediyesi olarak kişiye özel tasarlanmış bir kupa bardağa ne dersiniz? Sitemizin öğretmene alınabilecek hediyeler arasında yer alan mükemmel bir ürün; Matemetik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa Bardak.

Öğretmenler günü temasının ele alındığı matematik öğretmenlerimize özel olarak tasarlanmış nu kupa bardak modeli öğretmene hediye ne alınır sorusunu ortadan kaldırıyor. Üzerinde Yılın Matematik Öğretmeni yazan renkli kupanın en belirgin diğer özelliği öğretmeninizin isim ve soyismine özel olarak hazırlanması. Süblimasyon tekniği ile üzerine yazılan isim ve soyisim sayesinde kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürülen Matemetik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa Bardak el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değeri taşıyacağından kalıcılığı daim olacak, anlamından bişe kaybetmeyecektir. Renkli tasarımı ile öğretmeninizi kendine aşık edecek bu kupa bardak ile çay kahve yudumlamak eminiz ki çok keyifli olacaktır. Sevgili matematik öğretmeniniz ismine özel hazırlanan kupa bardağını evinde kullanabileceği gibi okulunda gerçirdiği vakitlerde de rahatlıkla kullanabilir. Ona her yudumda sizi hatırlatacak Matemetik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa Bardak kalıcı bir hediye olduğundan mezun olsanız dahi öğretmeninizin aklında olabileceksiniz.

24 Kasım'da verilen sıradan hediyelerin aksine daha özel bir hediye olarak öğretmeninize sunabileceğiniz Matemetik Öğretmenine Hediye Renkli Kupa Bardak'ı onun ismine özel olacak şekilde hazırlatmanız oldukça basit bir işlem. Şöyle ki; Hediye Sepeti.com'dan tüm özelleştirmeleri tamamlıyorsunuz ve siparişinizi bize iletiyorsunuz. Sonrasında ise öğretmeninize özel olarak hazırladığımız bu hediye ile onu mutlu etmenin keyfini yaşıyorsunuz. Bu kişiye özel hediyenin özenli paketlemesi üzerine öğretmenler günü mesajlarından birini de eklemeyi unutmayın ve Hediye Sepeti.com'un diğer öğretmenler günü sürprizlerini de incelemeden geçmeyin.