Matematik Öğretmenine Hediye Saatli Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
199.90 TL
Ürün Kodu: 12560

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Matematik öğretmeniniz için Öğretmenler Gününe hediye arıyorsanız doğru ürünü inceliyorsunuz! Bu özel günde matematik öğretmeninize size kattığı değerler için teşekkür etmek istiyor ve ona kişiye özel bir hediye sunmak istiyorsanız Matematik Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve tam size göre!

Matematik, kimilerine göre en zor, kimilerine göre de en keyifli derslerden biri. Bu nedenle okul sıralarında öğrencilere matematiği sevdirmek için çabalayan matematik öğretmenlerimizin de işi oldukça zor. Bu zorlu yolculukta onların bu çabasını takdir etmek ve onlara teşekkürlerini sunmak da elbette öğrencilere düşüyor. Unutmayın; 24 Kasım Öğretmenler Günü de biricik öğretmenlerimizi sevindirmek için en güzel gün!

Sayıların ve matematiksel formüllerin ustası matematik öğretmeninize bu Öğretmenler Günü’nde en özel hediyeyi siz sunabilirsiniz. Rakamlarla bezeli, saatli ve kişiye özel çerçeve ile öğretmeninizi mutlu edebilir, kendisini özel hissetmesini sağlayabilir, duygusal anlar yaşamasına şahit olabilirsiniz. Hediye Sepeti olarak beğeninize sunduğumuz Matematik Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve, bu Öğretmenler Günü’nün yıldızı olmaya aday, unutulmaz bir hatıralık!

Matematik Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Saatli Çerçeve, isme ve branşa özel tasarımının yanı sıra yazacağınız mesaj ile anlam kazanıyor. Uygun fiyat avantajıyla da bütçenizi zorlamadan alışverişinizi tamamlayabilmeniz için de birebir!

Hediye Sepeti olarak hediye paketi içinde gönderimini sağladığımız saatli çerçeveyi dilerseniz öğretmeninize dilerseniz de öğretmen anne ya da babanıza alabilirsiniz. Saat ayrıntısı ile ergonomik bir yön de kazanan bu unutulmaz hediyelik için hemen siparişinizi oluşturun!