Line Art Düşünen Kız Tasarımlı Dekoratif Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%12 indirim
49.9 TL
43.91 TL
Ürün Kodu : 16633

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Line Art Düşünen Kız Tasarımlı Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaş ve sevgili yastığı seçenekleri arasında tasarımı ile öne çıkan Line Art Düşünen Kız Tasarımlı Dekoratif Yastık sevdikleriniz için özel bir hediye verebilmenizi mümkün hale getiriyor. Bu özel yastık, tasarımı ile özellikle sanatsal hassasiyeti olan yakınlarınız için son derece doğru bir hediye olacaktır. Özel tasarımı, bulunduğu ortama farklı bir hava kattığı gibi aynı zamanda günümüz estetik beğenilerini de en iyi şekilde yansıtıyor.

Özenli ve şık tasarımı ile birlikte harika bir kullanım sunacak olan bu yastık, yapısı itibariyle yumuşak ve konforludur. Sevdiklerinizin gün içinde dinlenmek istedikleri her an kendilerine yardımcı olur. Bel desteği olarak kullanılabilir ve böylece çeşitli sağlık sorunlarının da yaşanmasının önüne geçer.

Özel yüksek baskılı tasarımı zamana ya da kullanıma bağlı olarak eskime veya solma göstermeyerek her zaman ilk günkü görünümünü muhafaza eder. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olduğunda herhangi bir kirlenme durumunda kolayca makinede yıkanarak ilk günkü görünümüne kavuşur. Tüm bu özellikleri ile sevdiklerinizi mutlu edecek olan yastık, ayrıca sunduğu konforu ile onları ne kadar çok düşündüğünüzü de ifade etmek açısından yararlı olacaktır. Şık görünümü ise her zaman ortamın daha güzel görünmesine neden olur.