İsim Yazılı İngilizce Öğretmenine Hediye Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%18 indirim
344.90 TL
282.82 TL
Ürün Kodu: 10672

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dünyada en çok kullanılan ve en popüler dil olarak bilinen ingilizceyi en iyi biçimde sizlere öğretmeye çalışan değerli ingilizce öğretmeninizi yaklaşan öğretmenler gününde vereceğiniz hediye ile şaşırtın! İsim Yazılı İngilizce Öğretmenine Hediye Yastık tam bu amaçla tasarlanmış harika bir alternatif. Öğretmene alınacak hediye olarak tasarladığımız bu yastık modeli ile öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusundan da kurtulmuş olacaksınız.

İster lisede olun ister ortaokulda haftanın belirli günleri gördüğünüz ingilizce dersini sizlere sevdiren öğretmeninizi mutlu edebileceğiniz bu hediye yastık farklı ve mesleğe yönelik tasarımı ile dikkat çekiyor. Ve yine üzerine yazılan isim ve soyisim ile tamamen öğretmeninize özel bir hediyeye dönüşen bu yastık ile en doğru kararı verdiğinizi sevgili öğretmeninizin yüzündeki o mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. İçten gelen ve değeri tartışılmayan el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olacak bu yastık modeli güne anlam katmak için birebir. O özel günde ingilizce öğretmeninize verilen hediyeler arasında en ilgi çekeni ve anlamlı bir hediye olanı elbetteki sizin seçtiğiniz bu çok özel hediye olacak, hediyeniz öğretmeninizin evinde çok özel bir yer edinecektir. Her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlatacak İsim Yazılı İngilizce Öğretmenine Hediye Yastık'ın ömürlük bir hediye olacağının garantisini de verebiliriz. Hediyenizin özenle hazırlanmış hediye paketi içine 24 kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu hem hediyenizin değerini arttıracak hem de öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Zorluğuna rağmen ingilizce dersini size sevdiren sevgili öğretmeninize yaklaşan öğretmenler gününde armağan edebileceğiniz İsim Yazılı İngilizce Öğretmenine Hediye Yastık'ı öğretmenler günü sürprizlerinden biri olarak kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz ve elinizi çabuk tutup Hediye Sepeti'nden bu yastığın siparişini vermenizi öneriyoruz.