Dede Yazılı Fotoğraf ve Mesajlı Bel Yastığı

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
139.90 TL
118.91 TL
Ürün Kodu: 19606

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan pigment baskı.
  • Kırmızı, Siyah, Bej ve Füme renk seçenekleri.
  • 50 X 30 cm ölçüsünde dikdörtgen yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Yastık kılıfı çamaşır makinasında 30 derecede yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dede, babalarımızın en değerli hazinelerinden biri. Onların bizim için yaptığı fedakarlıkları hiçbir zaman unutamayız. Ancak ne yazık ki bazen uzakta yaşadıkları için onların yanında olamıyoruz. İşte tam da bu noktada, Dede yazılı fotoğraf ve mesajlı bel yastığı imdadımıza yetişiyor.

Özel tasarımıyla dikkat çeken bu yastık, sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturacak bir hediyelik eşya. Yüzeyinde Dede yazısı ile bütünleşmiş fotoğraflarınız bulunuyor. İsterseniz Dede'nizin en sevdiği fotoğrafını yerleştirebilir, isterseniz de kendinizin çektirdiği özel bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, bel yastığı unutulan bir armağan olmaktan da çıkıyor. Mesaj kısmı sayesinde Dede'nize özel bir not bırakabilir, ona duyduğunuz sevgiyi ifade edebilirsiniz. Böylece her yastığa bakışında, sizi hatırlayacağı gibi, sizi ne kadar sevdiğinizi de yeniden hissedecektir.

Diğer yastıklardan farklı olarak, bu yastık daha uzun ve geniş bir yapıya sahip olduğu için, Dede'nin bel ağrılarını hafifletmeye yardımcı da olabilir. Yumuşacık dokusuyla da rahat bir uyku çekmesine katkı sağlar.

Özellikle babalar gününde ve Dede'nizin doğum gününde hediye edebileceğiniz bu ürün, diğer özel günlerde de mükemmel bir hediye olabilir. Kişiye özel olarak tasarlandığı için, ona özel bir hediye vermenin de en iyi yollarından biri!

Evde kullanabileceği bu yastık, her zaman Dede'nize yakın hissetmesini sağlayacak, ona olan sevginizi her zaman hissetmesini sağlayacaktır. Bu hediyenin verdiği duygu, hiçbir şeyle kıyaslanamaz.