Line Art Çiçekli Kadın Tasarımlı Dekoratif Yastık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%10 indirim
49.9 TL
44.91 TL
Ürün Kodu : 16634

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Line Art Çiçekli Kadın Tasarımlı Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaş ve sevgili yastıkları arasında tasarımı ile öne çıkan Line Art Çiçekli Kadın Tasarımlı Dekoratif Yastık özellikle sanat sever yakınlarınız için tasarımı ile harika bir hediye seçeneği sunuyor. Şık ve dikkat çekici tasarımıyla sevdiklerinizi mutlu etmeye yardımcı olacak bu özel yastık, rahatlık ve konfor sunan işlevsel özellikleriyle de sevdiklerinizi ne kadar çok düşündüğünüzü göstermenize imkân tanıyor.

Yüksek baskı kalitesi ile üzerinde yer alan tasarım zamana ya da kullanıma bağlı olarak herhangi bir eskime göstermez ve ilk günkü görünümünü her zaman korur. Modern ve minimal çizgilerin baskın olduğu tasarım kullanıldığı alana çok daha farklı bir görünüm sağlar ve böylece ortamın güzelleşmesine de yardımcı olur. Bu bakımdan ev ya da ofis hediyeleri kapsamında da rahatlıkla değerlendirilebilir.

Çamaşır makinesinde yıkanmak için de uygun olan yastık, böylece kirlenmesi durumunda pratik şekilde çamaşır makinesinde yıkanarak ilk günkü görünümüne kavuşmuş olur. Bu özelliklerinin yanında son derece yumuşaktır ve konforlu bir kullanım sağlar. Sevdiklerinizin gün içerisinde daha az yorulmasına ve daha fazla dinlenmesine neden olacak yumuşaklığı, bel desteği olarak da önemli faydalar sunarak sevdiklerinize verdiğiniz değeri ifade etmenizi sağlar.