Kurumsal Hediyelik Metal Kartvizitlik

Ürün Kodu : S-2962
34,90 TL

3 Saat 20 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Bu şık, metal kartvizitlik sayesinde kartvizitlerinizi düzene sokabileceğiniz gibi, bu ürünü sevdiklerinize ya da çalışanlarınıza hediye ederek onların iş yaşamına da katkıda bulunabilirsiniz.

İsme özel bu şık kartvizitlik sayesinde artık kartvizitleriniz bond çantanızın içinde dağılmayacak. Kartvizitlerin derli – toplu durmasını da sağlayacak olan bu metal kutu, aynı zamanda şık bir obje olarak da yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün olacaktır.

İş hayatı düzenli olmayı da gerektirir. Zira toplantılar, sunumlar, iş anlaşmaları, yeni projeler tanıtımlar, promosyon çalışmaları gibi birçok alanda işlem yapmanız ve iş yerinde verimli olabilmeniz, aynı zamanda iş yerinizde ki düzeninize de bağlıdır. İş hayatında hızlı olabilmek, aradığınız eşyaları elinizi koyduğunuz gibi bulmayı da gerektirir. Ajandalar, klasörler, düzenli çekmeceler, çalışma masaları, bilgisayarlar v.b.  ofislerde çalışmalarımızı hızlıca sürdürmemiz için hizmetimizde objelerden değil midir?

İşte kartvizit kutuları da aynı bu hizmeti alabilmemiz içindir. Kartvizitleri hızlı iş akışının içinde aniden cebimizden çıkararak karşılaştığımız kişilerle kolay irtibat kurabilmek adına verdiğimiz kartlarımızdır. İletişimin kalıcı olması ve mümkün olabilmesi adına bastırılış bu kartvizitler küçük ve ince boyutları sayesinde anında dağılabilen, ya da düşürülebilen kağıtlardandır. Onca para vererek tanıtımımızı kolayca yapabilmemize imkan veren bu ürünlere bu şekilde çoğu zaman yazık olmakta. Oysaki bu güzel metal kartvizit kutusuna sahip olduğunuzda bu tür talihsiz olaylar başınıza gelmeyecek. Cebinize ya da çantanıza elinizi attığınız anda kartvizitliğiniz elinize gelecek ve saniyeler içinde dilediğiniz kişiye sorunsuzca kartınızı uzatabileceksiniz. Hem bu şekilde iş çevrenizde daha karizmatik ve düzenli biri olarak tanınacaksınız. Dilerseniz bu ürünlerden altınızda çalışanlara da bayramda ya da yılbaşı hediyesi olarak sipariş edebilir ve dağıtabilirsiniz. Bu konuda isterseniz özel defterler ofis eşyaları kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Hediyelik eşya konusunda ofis hediyeleri arasından dilediğinizi seçebilirs

İş yaşamınıza özen gösteriyor ve herşeyin düzenli gitmesine özel gösteriyor, toplantılarınız oldukça yoğun geçiyor ise bu koşuşturmada kartvizitlerinizi düzene sokacak şık bir kartvizitliğe ihtiyacınız olabilir. Üzerinde isminizin yazılı kişiye özel kartvizitlik isimlik olarak da kullanabileceğiniz şık bir tasarıma sahiptir.


Yaptığınız işe yıpranmış bir kartvizitle zarar vermek istemiyorsanız sizin kullanışlı bir kartvizitlğe ihtiyacınız var demektir.

Kurumsal Hediyelik Metal Kartvizitlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 9.5 cmx 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.

Yorum Yaz

AYSEL T.
Süper Ötesi
Minimum sürede maksimum hizmet. Ayrıca ürünü de çok beğendim. Çok teşekkür ederim.
03.06.2017