Kurumsal Hediyelik Logolu Ofise Motivasyon Panosu 30x40 Kanvas Tablo

23 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 15867

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Kanvas tablonuzda Logo özelleştirme alanını değiştirebilirsiniz.
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Kurumsal Hediyelik Logolu Ofise Motivasyon Panosu 30x40 Kanvas Tablo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hangi sektör olduğuna bakılmaksızın tüm iş alanlarının, özellikle birlikte çalışmanın getirdiği birtakım zorluklar bulunmaktadır. İşlerin zamanında yetişmesi, yeni iş alanlarının açılması, yapılan işlerin müşteriler nezdinde değerli bulunması gibi iş yaşamına özgü değerler küçük ya da büyük tüm işyerlerinde önemli olan etmenlerdir.

Özellikle bu türden sorunların giderilmesi için bir arada çalışmanın, takım ruhu taşımanın büyük bir önemi bulunmaktadır. Yapılan iş dağılımı sayesinde hem işler daha iyi bir seviyeye gelirken hem de olası sorunlar ortadan kalkmaktadır. Ancak yoğun iş temposu yüzünden bazı durumlarda çalışanların motivasyonu düşebilmektedir.

Böylesi durumlarda tüm çalışanlara harika bir motivasyon kaynağı olacak Kurumsal Hediyelik Logolu Ofise Motivasyon Panosu 30x40 Kanvas Tablo sayesinde işlerin yoğunluğuna uygun olarak çalışanların daha fazla enerji duymasını ve işleri kısa sürede sonuca kavuşturmasını sağlayabilirsiniz. İster çalışanlarınız için, ister yeni işe başlayan tanıdığınız için, isterseniz takım arkadaşlarınız için tercih edeceğiniz bu özel iş hediyesi her zaman göz önünde durarak birlikte tüm zorlukların üstesinden rahatlıkla gelinebileceğini göstereceği gibi işlerin daha da büyümesine imkân tanıyacaktır. Yüksek baskı teknolojisi sayesinde de şık tasarıma sahip olan pano, ofis dekorasyonu için de harika bir tercih olacaktır.