Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablası

Bugün sipariş verirseniz en geç 19 Nisan Pazartesi günü kargoya verilecektir.
44.90 TL
Ürün Kodu : 12666

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kül tablası yüksekliği: 9 cm çapı:8 cm
  • Kül tablası malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Elde yıkama önerilir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Beyaz porselen küllük üzerine baskı yapılır.

Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Logonuzla süslenen, markanıza özel olarak tasarlanmış kül tablası mı yaptırmak istiyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz! Hediye Sepeti olarak markanızın logosu basılarak hazırladığımız Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablası, uygun fiyat avantajı ile bir tık uzağınızda. Hemen siparişinizi verin, logolu küllüğünüz kapınıza gelsin!

Logolu kül tablasını isterseniz kafenizin ya da restoranınızın sigara içilebilir alanlarında müşterilerinizin kullanımına sunabilir, isterseniz de ucuz yılbaşı hediyeleri vermek istediğiniz iş ortaklarınıza ya da müşterilerinize promosyon ürünü olarak armağan edebilirsiniz. Şık görünümü ve sigara kokusunu hapseden tasarımı ile Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablası, sizin için biçilmiş kaftan!

Günümüzde sigara her ne kadar yalnızca açık havada içiliyor olsa da masalardaki küllüklerden yükselen izmarit ve kül kokusu çoğu kişiyi rahatsız eder. Bu nedenle ya hemen dolan küllüklerin boşaltılması ya da masaya yeni küllük getirilmesi istenir. Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablası ise sigara kokusunu hapseden dizaynı ile bu şikayetlerin önüne geçiyor. Açık havada esen rüzgardan etkilenmez, içine atılan izmarit kendiliğinden söner.

Siz de mekanınızı temiz görünümü ve markanızın logosu ile süsleyecek ergonomik bir küllük arıyorsanız Kurumsal Firmalara Hediye Logolu Kül Tablasını tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Uygun fiyatının yanı sıra ücretsiz kargo imkanımızla sunduğumuz ürününüze aynı gün gönderim avantajımızla sahip olabilirsiniz. Hediye paketi içinde gönderimini sağladığımız kül tablanızı özel günlerde promosyon ürünü olarak da değerlendirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.