Kreş Öğretmenine Özel Tasarımlı Hediye Ajanda

Ürün Kodu : 12582

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Not defteri 24cm x 18 cm ölçülerindedir.
  • Kırmızı, Lacivert ve Kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Özel dokulu dış kaplama.
  • Ajanda üzerine isminiz lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • Ajanda üzerinde sayfaların açılmasını önleyecek mıknatıslı kopça ve kalem tutucu bulunmaktadır.

Kreş Öğretmenine Özel Tasarımlı Hediye Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çocukların birbirinden eğitici ve eğlenceli aktivitelerle ilk kez gerçek anlamda sosyal hayata adapte oldukları yerlerdir kreşler. Kreş öğretmenleri, kah 2 yaşındaki kah 4 yaşındaki minikleri bir anne, bir baba şefkatiyle okul sıralarına hazırlar, ebeveynlerinden ve evlerinden uzakta geçen zamanlarını keyifle geçirebilmeleri için çabalarlar.

Hediye Sepeti olarak bu Öğretmenler Gününde de kreş öğretmenlerini unutmadık, onlara isimlerine ve branşlarına özel hediyelik ajandalar hazırladık. Siz de çocuğunuzun kreş öğretmenini ya da kreş öğretmeni yakınlarınıza 24 Kasımda isimlerine özel bir armağan vermek istiyorsanız Kreş Öğretmenine Özel Tasarımlı Hediye Ajandayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat avantajımızla beğeninize sunduğumuz hediyelik ajanda hem sevimli tasarımı hem de yumuşacık dokusuyla kreş öğretmenlerine özel ajanda modelleri arasında öne çıkıyor.

24cm x 18 cm ölçülerindeki ajandayı kırmızı, lacivert ve kahverengi renk seçenekleri ile beğeninize sunuyoruz. Özel dokulu dış kaplamasıyla şıklık kazanan hediyelik ajanda üzerine kreş öğretmeni yakınınızın ismini lazer kazıma tekniği ile yazıyoruz. Bu yönüyle silinme gibi bir riski de ortadan kaldırıyoruz.

Kreş Öğretmenine Özel Tasarımlı Hediye Ajandada kullanımı kolaylaştıran pek çok ayrıntı bulunuyor. Üzerinde sayfaların açılmasını önleyen mıknatıslı bir kopça ile birlikte bir de kalem tutucu yer alıyor. Ayrıca son sayfasında “Türkiye Siyasi Haritası” bulunuyor.

Yeni yılda bir kreş öğretmeninin ihtiyacını her yönüyle karşılayacak olan Kreş Öğretmenine Özel Tasarımlı Hediye Ajandayı özenle hediye paketi yaparak adresinize gönderiyoruz. Dilerseniz hediyelik ajandayı öğretmen yakınınıza kişiye özel kalem eşliğinde de hediye edebilirsiniz. Hediye Sepeti olarak keyifli alışverişler dileriz.